kochane grono skarpetowych cioć, mam pytanie, czy jest możliwe przyznanie dwukrotnie zapomogi temu samemu psu;
jeśli tak, to poproszę o pomoc dla Rupitka, który jest u kikou, chłopak nie ma deklaracji, a potrzebuje karsivan, proszę o 120 zł
http://www.dogomania.com/forum/topic/146773-dziadeczki-na-ostatniej-prostej-schronisko-wroc%C5%82aw/
jeśli nie ma takiej możliwości, to tylko proszę o informację;