Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
  • Posts

    9688
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by asiuniab

  1. to ja czekam, wstawię na skarpetę
  2. kochani/kochane jest już styczeń, czym prędzej pędzę dopytać, dla którego staruszka potrzebna jest w pierwszej kolejności pomoc, poproszę skarpetę staruszkową o zapomogę?
  3. głowa karpia:( to straszne, przecież tym może sobie poranić cały przełyk:( mam nadzieję, że Rudy się znajdzie
  4. podczytuję od dawna, choć na dogo bywam nie często, chylę czoła za taką akcję; cieszę się, że dwa "maluszki" się złapały, oczywiście trzymam kciuki za Rudego, oby udało się Go złapać, to dzięki Jego oczom Wiosna się zawzięła:) no i trzeba pamiętać o Dożycy oraz zwierzyńcu tego chłopka zbieracza, co dręczy zwierzęta; kiedy to się zmieni, kiedy będziemy mieć cywilizowane podejście do zwierząt, wszystkich zwierząt? chciałabym dożyć tego momentu;
  5. cieszę się, że się mogłam przydać; w styczniu, poproszę o pomoc dla kolejnej bidy od kwiaciarenki;
  6. Agatka otrzymała wsparcie od skarpety staruszkowej w kwocie 150 zł proszę o przesłanie konta do cioci asikowskiej :)
  7. Klusiu żegnaj, nie wiedziałam co u dziewczyn, dogo mnie dość mocno do siebie zniechęciło, ale już odrobiłam zaległości; moją deklarację z Klusi przeznaczam na Pandusię, niech Panna żyje sobie w luksusie:)
  8. witam cioteczki, bardzo, bardzo proszę o pomoc dla Agatki z tego wątku, w wysokości 150 zł
  9. nadszedł już grudzień, napisz proszę dla którego z Twoich "tymczasowych" staruszków poprosić o dotację skarpetę staruszkową?
  10. kochani Tymuś dostanie zapomogę ze skarpety staruszkowej, proszę podajcie nr konta na jaki ma wpłynąć kaska do asikowskiej:) oraz proszę o umieszczenie na wątku banerka
  11. poprosiłam o pomoc dla Tymusia na stauszkowej skarpecie;
  12. bardzo proszę o pomoc dla Tymusia z wątku poniżej w kwocie 150 zł: "TYMUŚ ma około 14-15 lat. Jak trafił do Kwiaciarenki mam ostre zapalenie trzustki - wykonano badania, dostał leki w tym kreon który brał jakiś czas. Jak przy trzustce wiadomo ciężko psa ustawić na odpowiednią dawkę leków aby zadzialały i aby pies przytył. Tymuś nie wygląda najgorzej.. Obecnie Tymuś nie przyjmuje kreonu - powinny zostać powtórzone badania - najbardziej jednak chyba potrzebna jest karma dla trzustkowców sucha oraz mokra bo Tymuś ma mało zębów i z suchym jedzeniem słabo sobie radzi. Ma również problemy z nietrzymaniem moczu.
  13. poproszę skarpetę staruszkową o pomoc dla jakiegoś psiego geriatryka, tylko proszę o podesłanie opisu lub nr str. gdzie mogę znaleźć inf. o psich staruszkach, to możemy zawnioskować o jednorazową pomoc w kwocie 150 zł dla konkretnej starowinki;
  14. ale piękny prezent od Zulki dostała Tigrunia, wciąż kochana o Tobie myślę
  15. cioteczki dziękuję pięknie, cioteczki lecę poinformować tamb
  16. Witajcie kochane cioteczki, zwracam się z prośbą o pomoc dla Mikiego, którego czeka operacja coś mu rośnie na boku i trzeba to usunąć i zbadać. Nie jest to tłuszczak:( poproszę o możliwość pomocy w kwocie 150 zł bardzo, bardzo proszę o pomoc;
  17. cioteczki kocham Was, ale to wiecie; dziękuję już lecę powiedzieć tamb i poproszę o przesłanie konta do Asi
  18. witam wszystkie cioteczki, zwracam się z prośbą o przyznanie 150 zł dla Maksia od ogromnego dt Tamb; Maks wciąż przyjmuje leki: Maksowi kończy się Metacam to może o to poproszę. Musi to mieć stale.
  19. tamb, mogę poprosić dla Twojego jakiegoś staruszka na dt o zapomogę jednorazową od staruszkowej skarpety, tylko jakbyś mi napisała, dla kogo i na jakie potrzeby? mam po mojej suni kardalis 10 mg (połowę opakowania) i cardishure 10 mg jeden listek, jeśli takich leków używasz, to prześlę? proszę o priv, bo wątki mi giną;
  20. ciocie, bardzo dziękuję, mam za sobą trudny tydzień, nawet nie udało mi się zaglądnąć na wątek, a tu takie dobre wieści;
×
×
  • Create New...