Pysiu, może poleciłabyś Flawie? Ona wyglądem się nie wyróżnia z tłumu, nikt nie zauważa jej w schronisku, z ogłoszeń też nikt nie dzwoni. Ona akurat jest pieszczochem i lgnie bardzi do człowieka.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237889-Flawia-mały-ale-kochany-urwis-szuka-swojego-człowieka[/url]