Niestety nikt nie dzwoni w sprawie Flawi :(. W maju wyróżnie jej kilka ogłoszen na innych portalach, może to coś da.
Dziś na spacerku była bardzo grzeczna. Troche się bała Denisa gdy ten energicznie przy niej biegał, ale jak szli koło siebie to już tego nie było po niej widać.
Dziewczyna zaczeła zrzucać zimowe ubranko. Chyba nasze psiaki w końcu czuja idącą wiosne (oby dotrła na dobre). Wyczesałam ja troche, ale jeszcze kilka sesji bedzie konieczne. Jeśli chodzi o Flawi to nie miała chyba nic przeciwko czesaniu, ale wolała np. bawić się i tarzać :).
Ciocia Agata zrobiła nam dziś ładne fotki. Więc czekamy na nie :).