W sobote na spacerku moja Flawia była bardzo grzeczna. Zaczełyśmy się uczyć chodzenia przy nodze. Chociaż Flawia puszczona i tak się trzyma blisko mnie. Na początku zaczyna biegać jak szalona, robi kółka, skacze przez psich kolegów, a potem się uspokaja i grzecznie idzie koło mnie. Ona jest taka kochana. W przyszłym miesiącu wykupie jej ogłosznie w gazecie. Może to jej pomoze. Poki co czekam na nasz kolejny spacer.