[quote name='Natka28']niestety akurat pani Ani nie było w czwartek, dzisiaj zamieszanie.. :placz: postaram się w nast. czwartek. Kurczę jakie mieszane uczucia - cieszę się, że znalazł domek i oby tam został, ale jednocześnie smutno, bo bardzo mi się spodobał, nietypowy młodzieniec, sama bym go wzięła, gdyby nie ten zwierzyniec w moim domu :)
a swoją drogą ktoś ty jest Romino_74? :lol: tak już wymieniamy kilka komentarzy, a ja wciąż cię nie poznałam[/QUOTE]
Romina to Agata :). Jej pieskiem był Fredzio, teraz Nana.