Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Musiał się chyba nieźle wkopać w głąb ogłoszeń...bo przecież kiedy to było ? ;)
  2. Podczytuje cały czas nic nie pisząc ale ciągle trzymając kciuki!
  3. ........................
  4. W maju podrzucę kilka złotych i zabiorę się za obiecany bazarek dla Rexia :) Tobciu chciałam do Ciebie napisać ale masz pełną skrzynkę :(
  5. No to nic innego nie pozostało niż cierpliwie czekać :)
  6. Aniu a kiedy możemy liczyć na nowe zdjęcia Lońci ? :)
  7. Zaglądam do malucha :) Trzymam kciuki i ja żeby TEN domek wreszcie zadzwonił :)
  8. Ewunia mnie tu przygnała :) Podeślij mi zdjęcia to wstawię :) [email protected]
  9. Co za minka :D https://lh4.googleusercontent.com/-ZtZ8Ah5gFB8/VTVR5abJ1KI/AAAAAAAAMDA/rNupfCFPQLc/w614-h409-no/071.JPG
  10. I ja zaglądam co tam u małego słychać :)
  11. Tu wygląda jak szczeniaczek :D https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/10923831_1625265931022303_8398020286735682638_n.jpg?oh=fee791a5d15bdb3e4d68a6a170a88046&oe=55A2624E&__gda__=1440451176_fe3d4b41139432bcf588b4a0e5e98130
  12. Tu wygląda jak szczeniaczek :D https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/10923831_1625265931022303_8398020286735682638_n.jpg?oh=fee791a5d15bdb3e4d68a6a170a88046&oe=55A2624E&__gda__=1440451176_fe3d4b41139432bcf588b4a0e5e98130
  13. Wpadam sprawdzić co u malucha ;)
  14. Cały czas zaglądam i czytam Nic nie piszę...bo co tu pisać na takich ludzi?
  15. Bazarek dla Selmy >TU< zrobiony przez Bogusik Serdecznie zapraszamy :)
  16. Mikusiu plaskata mordko kochana zdrówka!
  17. Zaglądam do chłopaka Czy mały miał badany mocz?(może ma coś z pęcherzem i przez to posikuje) - pewnie tak :)
  18. Wpadłam nadrobić zaległości :) Identycznie tak samo bym się czuła! Dlatego wszystkie psiaki i koty, które przywędrowały na nasze podwórko nigdy nie umiałam oddać. Zawsze zostawały u nas. Trzymam mocno kciuki...za wspaniały domek dla Lońci!
  19. Ewa mnie tu zaprosiła Jak będziecie zbierać pieniążki na niego to wpłacę kilka złotych tylko dajcie znać na PW.
×
×
  • Create New...