Tu wygląda jak szczeniaczek :D https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/10923831_1625265931022303_8398020286735682638_n.jpg?oh=fee791a5d15bdb3e4d68a6a170a88046&oe=55A2624E&__gda__=1440451176_fe3d4b41139432bcf588b4a0e5e98130
Tu wygląda jak szczeniaczek :D https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/10923831_1625265931022303_8398020286735682638_n.jpg?oh=fee791a5d15bdb3e4d68a6a170a88046&oe=55A2624E&__gda__=1440451176_fe3d4b41139432bcf588b4a0e5e98130
Wpadłam nadrobić zaległości :)
Identycznie tak samo bym się czuła!
Dlatego wszystkie psiaki i koty, które przywędrowały na nasze podwórko nigdy nie umiałam oddać. Zawsze zostawały u nas.
Trzymam mocno kciuki...za wspaniały domek dla Lońci!