Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ja mogę zrobić bazarek. Z tym odebraniem wózka to do wysyłki? Czy chodzi już o kupionego?
  2. Miałam umieścić je jeszcze wczoraj ale net mi padł:/
  3. Bazarek dla chłopaka :) http://www.dogomania.com/forum/topic/148246-ciuszki-wi%C4%99ksze-rozmiary-dla-pszenicznego-do-2108-2000/?p=16336441
  4. I mi z radości łzy same kapią. No Niko ty szczęściarzu!!! Powodzenia w nowym domku :D
  5. Zjawiam się u malucha :) Strasznie się cieszę, że jemu i pszenicznemu szykuje się zmiana losu. Jeśli nikt inny się nie zgłosi to z chęcią zrobię mu wieczorem banerek :)
  6. Ja też nie mogę doczekać się chwili kiedy oba psiaki wyjadą ze schroniska bo to będzie nadzieja dla nich na lepsze życie i DS. Właśnie zabieram się za opisywanie zdjęć na mały bazarek dla chłopaka :)
  7. Mój TZ cały czas mówi, że nikt go tak po powrocie z pracy do domu nie wita jak psy :D
  8. Bernadko kochana masz pełną skrzyneczkę i nie mogę wysłać rozliczenia z bazarku :) Przy okazji miziaki zostawiam dla całej Twojej bandy:)
  9. W schronisku czeka kolejny kudłaczek. Podobny do lisowatego Tośka Biedak w tym futrze i on niestety się gotuje :(
  10. To jest "maluch " :) A to Pszeniczny Początkowo myślałam, że to ten sam psiak :) Oba są cudne :)
  11. Gabrysiu napiszę do Ciebie PW ...może coś Ty mi poradzisz :(
  12. Aniu i tak go zrobię! Tylko...napiszę Ci jutro PW bo teraz po powrocie od córki to nie wiem w co ręce włożyć :(
  13. Moja mała jak ją ogolę to wygląda jak krówcia. Ma małe łatki pod brzuszkiem ale ten kawaler ją pokonał bo ma jeszcze na pleckach :)
  14. Z tego co wiem dziewczyny wysyłają zaproszenia na wątek właśnie z tej listy. Ale spoko - mam zrobić lub ktoś zrobi bazarek z moich fantów - wtedy zapraszać będę na bazarek i na wątek małego:)
  15. Może trzeba by z bazarkowej bezpiecznej listy powsyłać zaproszenia z prośbą o jakiekolwiek wpłaty na psiaka.
  16. Wierzę....ale jaka radość kiedy dzięki Tobie psy znajdują opiekunów i po jakimś czasie ruszają do swoich DS :)
  17. Powstał "problem" z bazarkiem :( Napiszę do Was późnym wieczorem lub jutro rano.
  18. Sawanko tak trzymaj maleńka :)
  19. Aniu dzwoń jeszcze w tym tygodniu. Im szybciej tym lepiej.
  20. Podejrzewam, ze to nie od pomoczenia Lońci woda zaczęły się kłopoty z moczem. Tak jak piszą dziewczyny możliwe, że jakieś cholerstwo siedzi w Lońci i to tu to tam atakuje maleńką. Aniu dzisiaj wracam do domu - jestem u córki - zobaczę jak się sprawy z fantami mają bo już obiecałam 2-3 bazarki i zrobię choć maleńki kramik dla Lońci. Trzeba koniecznie zrobić jej porządne badania. Odnośnie dzwonienia. To nic, że nie masz jeszcze rachunków - ale wiesz ile tam będzie trzeba zapłacić i to też przekaż w rozmowie. Nie ma Aniu co za długo czekać bo o ile fundacja odda coś to nie będzie to pewnie zwrot od ręki a Tobie są teraz bardzo pieniążki potrzebne.
×
×
  • Create New...