Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Podnoszę wątek....może ktoś jeszcze z pomocą wleci? I cały czas przypominam, ze trwa bazarek dla dziewczynek http://www.dogomania.com/forum/topic/289457-ciuchowisko-na-dwie-sunie-2009-2000/
  2. Czyli trzeba załatwić worki z gminy? Pan Marian ma daleko do nich aby osobiście je odebrać?
  3. U nas kosz to mus. No ale co kraj to obyczaj :)
  4. Wspaniałe wieści z Karmelciowego domku :) Czekam na link do wątku nowego psiaczka w DT Pokerów :)
  5. Czyli kosz trzeba kupić aby mogły być odbierane śmieci?
  6. Wiedziałam, że chłopaka z taką urodą szybko ktoś pokocha :)
  7. Miałam nadzieję że Pani Paputka coś nam napisze :)
  8. Fajnie by było gdyby za jedną narkozą ciachnąć i jajeczka.
  9. Tak ponieważ Rex ma swój dom a bazarki wolno robić tylko bezdomnym , w schronisku lub pod opierką fundacji.
  10. U nas pojemnik każdy musiał zakupić a worki pierwszy raz nosił sołtys a póżniej już przy każdym wystawianiu czy to plastiku czy szkła zostawiali na płocie kolejne. Tobciu czy pan Marian "płaci" za śmieci segregowane czy nie? Muszę pisać do Maupa4 o pozwolenia na bazarek dla Rexa .
  11. Zaglądam do malucha. Coś cicho u niego się zrobiło.
  12. Jak tam Aniu zdrowie? :) Przydało by się mąłej coś tylko z samego polaru. Będę miałą małlą na uwadze bo i mojej małej muszę kupić. Niestety fajne, zapinane na plecach gdzieś zgubiliśmy na koniec jesieni :( Wiec muszę jej coś kupić z polaru :)
  13. Urocza z niej dziewczyna :) http://images70.fotosik.pl/1175/926b5ee965cad042gen.jpg
  14. Wyczyszczą i będzie po sprawie :")
  15. Bazarek dla dziewczyn :)http://www.dogomania.com/forum/topic/289457-ciuchowisko-na-dwie-sunie-2009-2000/?p=16516488
  16. Kochane ciocie jest bazarek imienny dla suni http://www.dogomania.com/forum/topic/258419-imienny-i-cegie%C5%82kowy-bazarek-dla-bezimiennej-suni-1709-2000/ Zapraszamy :)
  17. Dobrze,że łapka nie boli :) U nas wet kazał podawać przeciwbólowe nawet jeśli nie "było widać bólu". A co to za zachwalane posłanka ?
  18. Aniu na ból gardła ostatnio szybko pomogły mi tabletki do ssania z tymiankiem i podbiałem.
  19. Przystojniak z niego a z Niuni śliczna pani :)
  20. To fajnie :) To ja tylko będę wpisywać kto i co a Ty mnie pilnuj ;) Zrobiłam bazarek dzisiaj :) http://www.dogomania.com/forum/topic/258419-imienny-i-cegie%C5%82kowy-bazarek-dla-bezimiennej-suni-1709-2000/ Zapraszam wszystkie ciocie o podawanie swojego typu imienia dla małej :)
  21. Wpisując się nie było Twojego postu :) Jasne, że dam. Zrobię go jutro do południa bo później robię bazarek dla dwóch suń :) Anecik a wpłaty mogą znowu iść bezpośrednio na Twoje konto? :) Plissssssss :D
  22. Aniu nie choruj ...i kuruj się czym tylko chcesz ;)
×
×
  • Create New...