Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ta bidula co została śniła mi się dzisiaj :( Sen był tak straszny, że nie chcę go pamiętać!
  2. Nadal nie ma wiadomości?
  3. Omyłkowo wyprowadzono ją a nie czarną, która dzisiaj pojechała do BDT. Biedulka :(
  4. Ta brązowo czarna :( Trzeba i ją maleńką wyciągnąć :(
  5. Trzymam za to kciuki aby szybko też wyszła. Jej śliczna mordeczka aż się prosi o to.
  6. Ja też tak myślałam ,że jej włoski zrobiły się puszyste po kąpieli...ale byłam u Silverka a tam to samo zdjęcie :) Bardzo podobne psinki są :)
  7. Havanko pierwsza miniaturka do Silverek :)
  8. Mam nadzieję że nic mu się przez te upały nie zrobiło pod futerkiem.
  9. To poproszę TZ aby swoimi łapskami zrobił to delikatnie :)Bo jeszcze śruby urwie :) Co tam u chłopaka?
  10. Tak? No proszę :) To muszę wieczorem poprosić TZ aby przypatrzył się co i jak tam się robi :) Dziękuję Wiesiu :)
  11. Wspaniale, że chociaż los jednej suni się odmieni. Będzie miała wątek na Dogo.
  12. Chyba z Leszna gdzie mogę go dowieść marnie będzie z kupującymi. Warszawa , Wrocław to by miał powodzenie bo więcej czynnych dogomaniaków tam jest.
  13. Czyli trzeba mu reklamowaną sztuczną szczękę załatwić ;)
  14. Drapak ma 108 cm wysokości. Będzie problem z wysyłką. W razie wysyłki by się przydał ktoś kto ma podpisaną umowę z kurierem to wtedy wysyłka by wyszła taniej.
  15. Trzymamy za to kciuki Basiu :)
  16. Wspaniale! Zdrowiej maluchu kochany!
  17. Każdy powód jest dobry aby się zobaczyć :D
  18. Czytam i czekam niecierpliwie na każdy nowy wpis.
  19. Jak tam po nocy? Basiu dostałam wczoraj od siostry znajomej duży drapak. Opowiedziałam Pani o tym biedaku i zadeklarowałam, ze pieniądze z drapaka pójdą na jego operację. Zrobię zdjęcia i wstawię. Problem będzie tylko z wysyłką bo to wysokie jest.
  20. U nas kiedy kupa była bardzo sucha - okazało się, że psiak został podkarmiony kośćmi - wet zlecił lewatywę. Ciepła woda z oliwą nam pomogła. Mam nadzieję że u małego wszystko będzie dobrze :)
  21. A Różyczka miała tylko ochotę na odrobinę samotności. Pewnie chciała przemyśleć to i owo ;) Dobrze, że miałyście asa w rękawie :D
  22. Zaglądam i ja...i zabieram się za robienie spóźnionych zdjęć. Niestety wczoraj cały dzień poza domem.
×
×
  • Create New...