O matko a gdzie głowa? :D
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0341.JPG.6a88c09028a3ab54a0e659926e3fe52e.JPG
No tu widać, ze łapcie trzeba koniecznie przyciąć i pod poduszkami tez już sporo włosów wyrosło :)
http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0349.JPG.52dbdbdad82ebf86644d7993a7c3f774.JPG