Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Jak tam podróż do hoteliku?
  2. A może podrzucić tam żwirek z kuwetki gdzie się załatwia i zapach skłoni go do korzystania z krytej ?
  3. Czy będą jakieś wieści z domku? Czy liczymy tylko na wizytę PA?
  4. Miejmy nadzieję że malutkiej szybko choróbsko przejdzie! Damy radę Anetko :)
  5. Tobciu zapytaj p. Mariana czy by chciał "nowe" rzeczy dla odświeżenia swojej garderoby? Zawsze te stare może spalić i będzie miał przy okazji ciepło i na czym sobie ugotować.
  6. Może w niedzielę uda mi isę porobić zdjęcia i zrobię bazarek na weta dla małej.
  7. Też czekam na wieści. To nie jest łatwa sytuacja tym bardziej, że Tola ma do nich 60 kilometrów.
  8. W takim razie chłopaku samych wspaniałych dni z nową rodzinką! :)
  9. Zaglądam i czekam na nowe wieści. Zdrowiej kruszynko :)
  10. Czyli mamy już małemu gratulować z okazji domku?
  11. AM będzie! Będzie coraz lepiej :D
  12. U nas na wsi 9zł od osoby za segregowane. Tobciu jutro zrobię malutki przelew. Wykorzystasz gdzie będzie wiesza potrzeba.
  13. Wspaniale, że jest dobrze u Abi :)
  14. O matko a gdzie głowa? :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0341.JPG.6a88c09028a3ab54a0e659926e3fe52e.JPG No tu widać, ze łapcie trzeba koniecznie przyciąć i pod poduszkami tez już sporo włosów wyrosło :) http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0349.JPG.52dbdbdad82ebf86644d7993a7c3f774.JPG
  15. Mam nadzieję że noc przebiegła spokojnie i mała lepiej się czuje.
  16. Tobciu a jak p. Marian pierze. Pewnie wszystko ręcznie?
×
×
  • Create New...