Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nie znam nikogo z tych okolic:(
  2. Dziewczyny mam nadzieję że mnie nie zjecie . Zastanawiam się czy ogłoszenie z nagrodą nie zrodzi chęci pozbycia się psów z całej okolicy? Boję się, że zrodzi to chęć pozbycia się własnych psiaków - "zabierajcie go albo i tak go wyrzucę" lub zrobi coś gorszego. A za 50zł nagrody to ten ktoś o ile ma małą to ją i tak odda bo psa to może mieć tam za piwo.
  3. Wcale się nie dziwię. Temat się odświeżył przez wpis i zaczęłam czytać ze strachem (bo nie było w tytule, że pojechał do DS), że maluch wrócił. To chyba przez tą sprawę z Rambusiem ;/
  4. Anulko chyba można już zmienić tytuł wątku :)
  5. Dzisiaj WIELKI DZIEŃ dla Rodzinki i Kejlusi :D
  6. Będzie ciach maleńka.
  7. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!
  8. Zaglądam i czekam na jakieś wieści.
  9. Gabi kochana no co Ty?! :) To śliczny chłopaczek jest przecież! :D Małe cudo, które czeka na TEN domek :) Przykre tylko jest to, że musisz rozmawiać z różnymi ludźmi , którzy powinni milczeć a nie wydzwaniać po psiaka!
  10. Dobermania nie pomyślałam o tym, że nie wolno. Zapłacone za segregowane ma to zawsze może je wyrzucić.
  11. Trzymamy kciuki ale nie mocno bo wiemy ,że będzie Wam razem jak w niebie :D
  12. Szczepienia to około 2 tygodni po odrobaczeniu. Tylko skoro miała rewolucje jelitowe to na razie nie powinna być odrobaczana ale to już wet zadecyduje.
  13. Nie ma co się śpieszyć. Mały dopiero pokazał się w internecie i niech mu się trafi wspaniały domek :)
  14. Tylko kilka dni z Wami a już serce pokochało i po niej płakało. Nie zrozumiem nigdy potworów wyrzucających swoje psiaki.
  15. Czy naszej Gosi coś potrzeba. Patrzyłam na jej pieniążki i dużo ich nie ma.
  16. Wspaniałego towarzysza ma Gosieńka. Jeszcze wspanialszych Opiekunów i chwała im za to! :)
  17. Mały będzie pod ścisłą kontrolą wiec nic mu nie grozi .
×
×
  • Create New...