Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/mms_img1495577521.jpg.311569fa881f57e2acc446d81c5d7b2d.jpg śliczny chłopak! :)
  2. Cały czas trzymam kciuki za Was. Za aklimatyzację małej, za dobrze stosunki z Fafikiem i za miłość do Waszej Rodziny :)
  3. http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/IMG_0360.JPG.18fc84f82baaae36c836199d5434b666.JPG co za wróżka zębuszka :D http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_03/20160306_153034.jpg.2f37352c797b3d7d86c8e1e1803523f7.jpg psy to poligloci. Wszędzie się dogadają :D
  4. Aniu bardzo dobrze Cię rozumiem. Bo ja też bym się lepiej czuła idąc z kimś jeszcze. Trzymamy Aniu, trzymamy!!! :)
  5. Dobrze, że mały wrócił i jest bezpieczny. Teraz tylko szukać odpowiedzialnego domku, który poradzi sobie z małym. A zwroty rzadko bo rzadko ale się zdarzają.
  6. No to trzeba dziewczynę zaprosić na rozmowę ;)
  7. U mnie to samo. Znajdzie dziewczyna swój domek. Ty o to zadbasz :)
  8. I ja ciepłe myśli ślę.
  9. Też nie jestem pewna żeby tak zaraz przeszło rozwolnienie. Moim psom się to nie zdarza.. choć ja daję im wtedy kurczaka z ryżem i marchwią.
  10. Priorytet to złapać matkę i jak najszybciej ogłoszenie o córce dać. Wiadomo, ze czas działa na niekorzyść ale biedna Tola tam sama jest ...a my tylko w klawiaturę możemy "walić" Szkoda, ze tak daleko jesteśmy bo by nas cała gromada do pomocy była i wtedy... No ale niestety jest tam tylko Tola i to jeszcze kawałek od tego miejsca.
  11. Mimi okazywać więcej uwagi ale głaskać wszystkich żeby wiedziała, ze nic się nie zmieniło ale przybysz jest OK . może więcej coś dziewczyny powiedzą na ten temat. Ja mam chłopaka i dziewczynę wiec nie ma problemów. Chociaż myślę, że bardziej Bobi by warczał na przybysza bo mała lubi wszystkie psy :)
  12. No to trzeba szukać pałacu dla księżniczki :)
  13. Skoro ma być zdjęcie to chyba nie co złapie. Tola musi się na ten temat wypowiedzieć bo to Ona z TZ wszystko tam organizują i załatwiają wiec my możemy sobie tylko pisać.
  14. A ogłoszenie nie miało dotyczyć młodej suni jej córki?
  15. Marsiku walcz chłopaku.
  16. Trzymam kciuki aby wspólne zapoznanie wyszło jak trzeba.
  17. Dobrze, że się wydało, ze tamten to NIE jest DOBRY dom. Trzymam kciuki za PA!
  18. Wspaniale, ze mała czuje się lepiej. I oby tak już było! Mimi kochanie ona tylko gościnnie jest w twoim domku. Odpuść jej malutka :)
  19. Napisać, że 50zł i że prosi się o informacje dotyczące TYLKO tego psa-suni. Jeśli faktycznie ktoś ja złapał na łańcuch to za 50zł odda ją jak nic.
×
×
  • Create New...