Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Trzymam kciuki aby było w czym wybierać :)
  2. I jakie fajne :D A Mecia vel Morelcia śliczna! :)
  3. Czekamy znowu na jakieś wieści :)
  4. No widzisz Tolu mnie się już te wszystkie psiaki mieszają:( Matko gdzie tu szukać pomocy aby kolejne biedy mogły zaznać miłości :(
  5. Nie jestem z Krakowa. Szkoda by było aby głuchypies traciła pieniądze na wysyłkę paczek do kogoś.
  6. Czekam aż anecik założy wątek"swoim" dwum podopiecznym i zrobię dla całej trójki bazarek na przejazd. Dołożymy do przejazdu do anecik jeśli z kończącego się 2.03 bazarku kilometrowego nie zbierze się tyle a reszta będzie na drogę dla Meci i Gabrysia od anecik do hoteliku.
  7. No niestety to tak już jest,m że nie wszystkich lubimy i u psiaków to jak widać na przykładzie Mimi też działa. Mordeczki b. ładne i pewnie szybciutko znajdą nowe domki :) Szkoda, że chłopak okazał się taki dziki. A może już mu przeszło? Te jego oczy zza tych krat!
  8. Ja czekam na Twoje wątki bo bazarek na przejazd chcę zrobi.
  9. No to pięknie :) Panu bardzo dziękujemy za pomoc :) A decyzja należy do Was :)
  10. No to macie ciekawie w domu ;) A jakieś zdjęcie dostaniemy?:)
  11. Szykujemy się do zaciskania kciuków!
  12. Tolu tej jasny psiaczek jest większy od tej jasnej suni? Czy to ten, którego Anula z Bogusik chciały zabrać? Świetnego ma kogucika :D Pewnie długo nie będzie sama. Niestety. Śliczna jest ta sunia!
  13. No to jutro przed 11.00 zaciskamy!!! I oby już się udało ją przeprowadzić :)
  14. No i dobrze. Tylko faktycznie mógł poinformować o rezygnacji szybciej. Ciekawe czy raczył do Poker zadzwonić.
  15. Czekamy na sprawozdanie z wizyty :)
  16. Jestem ciekawa zdjęć jak będziecie już w domu :) :)
  17. A ile ma latem? Może wiesz?
  18. Dzisiaj ten wspaniały dzień dla 3 maluchów!!! :)
×
×
  • Create New...