Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. ZGLĄDAm do chłopaKA :)
  2. Oj kciuki na jutro w wielu przypadkach potrzebne wiec będę trzymać i za tą wizytę PA! :)
  3. A nasza anica ? Co prawda ma jutro też być na PA ale może i tu by mogła?:)
  4. Wspaniale, że dzięki Wam miał szanse zaznać miłości, pełnej miski i spokoju w swoich ostatnich miesiącach życia. Odszedł szczęśliwy i to jest najważniejsze.
  5. Moje kciuki też zaciskam i sprawdzę jutro wieczorem co tam Ania nam po wizycie napisze :)
  6. Kciuki trzymam cały czas :)
  7. Będę cały dzień w pracy i dowiem się dopiero wieczorem co z wizyty wyszło . Trzymam kciuki!!! :)
  8. Będzie trudno ...Nasz Poker się pochorowała i teraz musi wrócić do sił przed operacją. mila-ada jest z Wrocławia
  9. Czyli czekamy na TEN wspaniały dzień kiedy Pani zabierze małą do siebie :)
  10. Niech się sypią domki, niech sypią :) Trzymam kciuki za ten najlepszy:)
  11. UROCZA A TE ŚLEPAK MÓWIĄ - JA WAM JESZCZE POKAŻĘ NA CO MNIE STAĆ :d
  12. Kochany Marksiku biegaj szczęśliwy na wiecznie zielonych łąkach.
  13. Mam nadzieję że idzie ku lepszemu! Ciągle myślami przy Tobie.
  14. Kejluniu nie gniewamy się, że puściły ci zaworki w domu...ale prosimy nie rób tego więcej maleńka bo dziewczynkom nie wypada :) Uśmiechaj się ciągle maleńka! :D
×
×
  • Create New...