Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Nadrobiłam zaległości po przymusowej przerwie. Dopiero mi prąd oddali.
  2. Trzymam kciuki za podróż. Dzisiaj pogoda nie bardzo więc tym bardziej zaciskam :)
  3. Bez dwóch zdań!!!:D Witaj Kochana :* Też bym coś wyszperała i dosłała. Sama niestety czasowo nie dam rady. Chyba, że dostałabym zdjęcia i opisy. Niestety praca na 2 zmiany powoduje, że po powrocie do domu padam i ledwo ogarniam dom :(
  4. Anula mnie tu "zwabiła". Niestety nie mam znajomego DT, DS który...ale pomogę jak tylko będę umiała i mogła.
  5. Myślę, że i tak kuleczka bez oczka znajdzie swój domek :) W razie potrzeby pomogę jak mogę. A mamuśka CUDNA jest !
  6. ......
  7. Poproszę o podesłania nr konta. Wiem, że już wiązanka została zakupiona dla Ewy...ale jak czytam pieniądze przydadzą się dla szczytnych celów.
  8. Tu i tam. Sprawy rodzinne i zawodowe...zdrowie siadło i musiałam niestety zostawić dogo na jakiś czas. Postaram się teraz bywać. Może nie tak często jak kiedyś ale jednak bywać ;) A Malutka szczęśliwa :D Oby jak najwięcej psiaków znalazło choć podobne domki/
  9. Choć Anulko szkoda DT takiego jak Twój to prawda jest taka, że Savama nie znalazłaby lepszego miejsca jakie ma u Was.
  10. Po długiej przerwie proszę znowu o podesłanie danych do wpłaty. Niestety dogo po zmianach zjadło mi wiadomość z tymi danymi :/
  11. Wspaniale, że Gigunia znalazła swojego człowieka :D
  12. Tylko szkoda, że nie można takich ludzi klonować bo tych nieszczęść jeszcze tyle czeka na swój szczęśliwy dzień.
  13. Mało bywam teraz na dogo wiec u i Was mnie nie było. Trzymam kciuki za zdrowie Taruni!
  14. Poczytałam zaległości. Wspaniale, że dziewczyny znowu razem są :) Powodzenia z maluchami :)
  15. Trzymam kciuki aby długo nie musiała czekać na odpowiedzialny i kochający domek.
  16. Dawno by jej w hoteliku nie było gdyby tylko bardziej lgnęła do człowieka. Ślicznotka z niej bez dwóch zdań.
  17. Anecik jesteś niesamowita! Powodzenia chłopaku :)
  18. Puściłam małe co nieco dla chłopaków.
×
×
  • Create New...