Z mojego bazarku 100zł wpłacę zaraz na konto fundacji podane w 2 poście.
Szkoda, że tam bo nie dostanę potwierdzenia wpłaty potrzebnego do rozliczenia bazarku.
Szkoda,ze o nas zapomniano.
Ciekawe kiedy dzieci oddadzą bo zniszczenia w domu robią?
Lepiej, ze wróciła niżby miała za swoje zniszczenia wylądować nie wiadomo gdzie a w mailu napisaliby tylko ,że zginęła pod kołami auta albo uciekła.