Tamarko wyszło mi z nadpłatami z bazarku 249,70zł
Bardzo proszę jak będziesz miała chwilkę to sprawdź. Rozliczenie jest w 2 poście.
Trzymam kciuki za koteczka.
Zjawiam się i ja dzięki wpisowi Anuli na skarpecie.
Pomogę bazarkiem tylko muszę zrobić zaległe dwa.
Nie wiem kiedy ale zrobię. Niestety w pracy po 11-12 godzin siedzimy.
Gabi miałam zrobić bazarek dla Florci. Brak czasu niestety nie pozwolił mi na to. W związku z tym wskaż mi psiaka , któremu mam zrobić bazarek aby moje sumienie było czyste ;)