Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Napisałam do Hani z prośbą o odpowiedź :)
  2. Dzięki Aniu za życzenia - oby! To okaże się kiedy dotrę do pracy ;)
  3. Zaglądam z nadzieją kiedy pojawia się kolejny post, że to wieści o Rexie...
  4. Czesterek chyba był bardzo grzeczny skoro dostał tyle prezentów :) Zdrowiej chłopaku kochany!
  5. Witamy w poniedziałek :) Czy Wy też tak macie??? ;)
  6. Kochani ! Zapraszam na kolejny bazarek dla Teosia :)
  7. To racja :) Niestety lajki mi się skończyły :/ Edit: Już mam ;)
  8. Moja sunia też lubi oglądać :) Co za minka :D Chyba już wszyscy po obiedzie? to kurze już nic nie grozi ;)
  9. Poczekajmy na wieści od weta. Będziemy miały czas aby się jeszcze martwić.
  10. Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY :)
  11. Trzymam kciuki aby rady przynosiły efekty !
  12. Ja też życzę miłej niedzieli :)
  13. To prawda :) Świetna jest! :)
  14. U nas było tak samo
  15. U mojej bardzo szybko zanikł ślad po nacięciu.
  16. Piękny z niego tygrysek :)
  17. Dobrze, że już dobrze...ale poczekajmy do jutra. Moja mała też tak robi. Gdzieś coś wygrzebie i później choruje. Nie idzie małej diablicy upilnować a ze względu ma brak ryjka - plaskata nic na pyszczek na spacerach nie da się założyć.
×
×
  • Create New...