Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Też tam Iw myślałam :) Żeby Eli nie mieszać bardziej niż już namieszałam. Zapytam tylko deklarowiczów czy ich wpłaty mogą być na oba pieski :) Dziękuję Asiu! :)
  2. Dziękuję Kochane za pomoc!:) Boję się tego czy ja to ogarnę i dam radę z finansami. Ale najwyżej będę za długi ukarana ;) Podeślę konto tylko dowiem się czy na chłopaka elunia też się zgodzi :)
  3. Nowy Rok - nowe decyzje . Zdecydowałam się już ostatecznie na zabranie jeszcze tego psiaczka Tym bardziej,że chłopak przestraszony siedział wciąż - jak to pisały Dziewczyny - przyklejony w do ściany "budzie". Po niedawnej sterylizacji i wpuszczeniu do innych psiaków chłopak nie mógł się odnaleźć. Może jeszcze jakaś dobra Duszyczka wspomoże nas grosikiem? Gdyby choć udało się zebrać deklaracje na opłacenie hoteliku jednemu psiakowi :) Z resztą dam sobie jakoś rady. Jest jeszcze Teoś, który szuka TEGO naj naj naj domku. Niestety pierwszy okazał się nie dla niego. Chłopak jest na jednym wątku z zabieraną przez mnie sunią
  4. Kochani a jednak serce zwyciężyło. Możliwe,że strzelam sobie samobója....ale chciałam pomóc i chłopakowi. Nie wiem jak podołam teraz w utrzymaniu 3 psiaków - no bo Teoś też jeszcze czeka na swój domek. Mam nadzieję,że chociaż sunia zbierze pełne deklaracje na hotelik. Wiem. Marzenie. Oto chłopak: Przerażony po niedawnej sterylizacji nie wychodził z "budy" Dopiero pracownik na prośbę Alaskam Malamutte wyprowadził go z ukrycia. Czy ktoś nam jeszcze pomoże? Nie damy sobie rady bez WAS! :(
×
×
  • Create New...