-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Przybywa obserwacji więc jeśli ktoś będzie chciał to wróci do ogłoszenia obojętnie gdzie ono będzie :) Oprócz tego zrobiłam na ZG zwykłe. Niestety moderator dopatrzył się podobieństwa i mi je usunął . -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Anulko :) Może kogoś serce wreszcie zabije mocniej na widok jego slipek :) -
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Pani chciała kudłacza. 4-5 letniego. Płeć obojętna. Najlepiej żeby był na miejscu. Wszystkie szczepienia zrobione. Nie duży. Taką przytulankę. Niestety na to co Hania zaproponowała nie było odzewu. No i że jednak daleko tyle po psa jechać. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Elu co 4-5 dni zmieniam to moje wyróżnione na inne miasto. Oglądają i cisza. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Z tego po Hania mówiła to OK :) Nie wiem na ile ale OK ;) Dlatego odrzuciłam domek ze Szczecina. Mimo że z rozmowy PA i mojej przez telefon domek był fajny. Fajny ale nie dla Teosia jak mi się wydawało. Domkiem miała być pani 60+ . Chciała psiaka do miziania, siedzenia na kawie przed blokowym ogródeczkiem z sąsiadami... i jakiś tam spacerkami. Odrzuciłam domek bo wydawało mi się, że Teo bym tam cierpiał właśnie przez ten brak ruchu. Widziałyśmy z Lidką Teo biegającego za piłeczką, z rodziną, która będzie mogła zagwarantować mu odpowiednią ilość ruchu. No i chłopak czeka właśnie na taki wspaniały domek :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Elu :D Bardzo dziękujemy :) Elu potwierdzisz jako skarbnik wpłatę na Asi bazarku? :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Tyle co wiem i widać na zdjęciach zrobionych na dworze do cały czas w biegu :) Muszę porobić nowe ogłoszenia na innych portalach....chociaż uważam,że OLX ma największe wzięcie. -
To nie ten sam psiak a to zaledwie kilka dni przecież!
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Dlaczego ten czas tak powoli leci. Trzymam kciuki aby na badania zajechali....i oby dało się psiakowi ulżyć. -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Haniu :) Elu kochana proszę o przelanie należności :) Do Hani zadzwoniła pani, która chciała zobaczyć Teosia. Kiedy Hania powiedziała, że obowiązuje umowa, w której m..i. jest,że nie wydajemy psiaka do budy czy na łańcuch to pani podziękowała. Widocznie widziała Teosia na dworze jako żywy alarm. Zmieniam wyróżnione OLX co kilka dni na inne miasto .Miałam jedno zapytanie ale pani nie odezwała się do Hani. Cisza. Widocznie to jeszcze nie czas dla Teosia. -
No szkoda.... Ale mała i tak jak wyzdrowieje szybko zawojuje czyimś sercem :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wspaniale,że już są akie postępy :) Teraz to już będzie tylko coraz lepiej :) -
Szkoda. Takie jak Ona wspaniałe szeleczki szyła to jeszcze nigdzie nie dostałam Wielka szkoda. Też mam taką nadzieję.
-
Nie wytrzymałam i dzwoniłam do Hani. Mika boi się człowieka. Nie jest agresywna ale lepiej czuje się kiedy go przy niej nie ma. Przy głaskaniu oczy jak 5 złotych. Bobi ma wycięte kudełki koło pupki ale to było zrobione jeszcze w schronisku. Biedak przez to ciągłe siedzenie w kącie je skołtunił. Jest kontaktowy ale trochę szczekliwy. Spa będzie w czwartek wiec go pani zrobi na bóstwo ;) Więcej wieści wieczorem kiedy Hania będzie mogła coś napisać :)
-
Pani ciągle się waha? ;) Trzeba jakieś czary odprawić :D