Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Przybywa obserwacji więc jeśli ktoś będzie chciał to wróci do ogłoszenia obojętnie gdzie ono będzie :) Oprócz tego zrobiłam na ZG zwykłe. Niestety moderator dopatrzył się podobieństwa i mi je usunął .
  2. Bardzo dziękuję Anulko :) Może kogoś serce wreszcie zabije mocniej na widok jego slipek :)
  3. Bazarek z większymi rzeczami :)
  4. Pani chciała kudłacza. 4-5 letniego. Płeć obojętna. Najlepiej żeby był na miejscu. Wszystkie szczepienia zrobione. Nie duży. Taką przytulankę. Niestety na to co Hania zaproponowała nie było odzewu. No i że jednak daleko tyle po psa jechać.
  5. Elu co 4-5 dni zmieniam to moje wyróżnione na inne miasto. Oglądają i cisza.
  6. Z tego po Hania mówiła to OK :) Nie wiem na ile ale OK ;) Dlatego odrzuciłam domek ze Szczecina. Mimo że z rozmowy PA i mojej przez telefon domek był fajny. Fajny ale nie dla Teosia jak mi się wydawało. Domkiem miała być pani 60+ . Chciała psiaka do miziania, siedzenia na kawie przed blokowym ogródeczkiem z sąsiadami... i jakiś tam spacerkami. Odrzuciłam domek bo wydawało mi się, że Teo bym tam cierpiał właśnie przez ten brak ruchu. Widziałyśmy z Lidką Teo biegającego za piłeczką, z rodziną, która będzie mogła zagwarantować mu odpowiednią ilość ruchu. No i chłopak czeka właśnie na taki wspaniały domek :)
  7. Dziękuję Elu :D Bardzo dziękujemy :) Elu potwierdzisz jako skarbnik wpłatę na Asi bazarku? :)
  8. Tyle co wiem i widać na zdjęciach zrobionych na dworze do cały czas w biegu :) Muszę porobić nowe ogłoszenia na innych portalach....chociaż uważam,że OLX ma największe wzięcie.
  9. To nie ten sam psiak a to zaledwie kilka dni przecież!
  10. Czy moja wpłąta z tego bazarku doszła? Jeśli tak to proszę o potwierdzenie na bazarku :)
  11. Dlaczego ten czas tak powoli leci. Trzymam kciuki aby na badania zajechali....i oby dało się psiakowi ulżyć.
  12. Dziękujemy Haniu :) Elu kochana proszę o przelanie należności :) Do Hani zadzwoniła pani, która chciała zobaczyć Teosia. Kiedy Hania powiedziała, że obowiązuje umowa, w której m..i. jest,że nie wydajemy psiaka do budy czy na łańcuch to pani podziękowała. Widocznie widziała Teosia na dworze jako żywy alarm. Zmieniam wyróżnione OLX co kilka dni na inne miasto .Miałam jedno zapytanie ale pani nie odezwała się do Hani. Cisza. Widocznie to jeszcze nie czas dla Teosia.
  13. No szkoda.... Ale mała i tak jak wyzdrowieje szybko zawojuje czyimś sercem :)
  14. Wspaniale,że już są akie postępy :) Teraz to już będzie tylko coraz lepiej :)
  15. Szkoda. Takie jak Ona wspaniałe szeleczki szyła to jeszcze nigdzie nie dostałam Wielka szkoda. Też mam taką nadzieję.
  16. Oby dziewczyny szybko przekonały się,ze od Ciebie to tylko same dobre rzeczy je spotkają :) Stawiam na 2011r Ciekawe co powie wet . Niom. Dla mnie też.
  17. Bardzo DZIĘKUJEMY!!! :D :* Ogromnie dziękujemy za wszystkie wpłaty. To wspaniale,że psiaczki zawojowały tyloma sercami :) Nikogo na siłę nie wygonimy. Niech dochodzą do siebie :)
  18. Nie wytrzymałam i dzwoniłam do Hani. Mika boi się człowieka. Nie jest agresywna ale lepiej czuje się kiedy go przy niej nie ma. Przy głaskaniu oczy jak 5 złotych. Bobi ma wycięte kudełki koło pupki ale to było zrobione jeszcze w schronisku. Biedak przez to ciągłe siedzenie w kącie je skołtunił. Jest kontaktowy ale trochę szczekliwy. Spa będzie w czwartek wiec go pani zrobi na bóstwo ;) Więcej wieści wieczorem kiedy Hania będzie mogła coś napisać :)
  19. Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Hani :) Chłopacy OK. Tylko Teoś nie polubił się z Rafikiem. Cwaniak rządzić się zaczął ;) Z Tofikiem jeszcze kontaktu nie miał. Niestety dziewczyny bez zmian. Boją się człowieka ale nie uciekają tylko wolą być same. Hania jak się wyrobi to wieczorem coś napisze :)
  20. Pani ciągle się waha? ;) Trzeba jakieś czary odprawić :D
×
×
  • Create New...