-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
U nas pierwsza była już dość intensywna. Majtasy z wkładką ułatwiły nam życie. Nie zostawiała śladów :) \U nas kupiłam małe dziewczęce majteczki zrobiłam otworek na ogonek i po sprawie :) koszt w lumpeksie 1-2zł :) Chciałam zrobić wpłatę z tego bazarku Dane do wpłaty do elficzkowa mam od Tysi :) Jutro powinny być na koncie a ja po przyjściu proszę o potwierdzenie na bazarku :)
-
Zaglądam do ślicznotki :) Jestem ciekawa jak sunie będzie się czuła po ściągnięciu gipsu. Pewnie będzie kuleć. Zapytajcie weta jaką rehabilitację w warunkach domowych łapce można robić .
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
...i ja! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Benitko :D -
:D Szyszka jako szczoteczka do zębów? ;) Fajnie tak wyglądają w łóżeczku. A dla ludziów coś miejsca zostąło ? :P
-
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
No to wspaniale,że będzie można chłopakowi pomóc!!! :D Teraz tylko umówić termin i....oby czegoś znowu właściciele nie namieszali!!! :/ -
Śliczna z niej sunia :) Fajnie,że trafiła na tyle wspaniałych osób :)
-
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Wiem Eluś .Tylko jeśli ktoś dodał ogłoszenie do obserwowanych to obojętnie gdzie to ogłoszenie jest - w którym woj. czy mieście on je widzi :) Wiem ,że to daje mu mniejsze szanse bo jak ktoś później wejdzie w poszukiwaniach psiaka to go już w jego mieście nie będzie...ale polatam sobie jeszcze trochę. Może to coś da...a jak nie to znowu mu wykupię i nie będę tak często zmieniała miasta :) -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Wpadłam z nadzieją, że już coś wiadomo. To czekanie dobija...