Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. U nas pierwsza była już dość intensywna. Majtasy z wkładką ułatwiły nam życie. Nie zostawiała śladów :) \U nas kupiłam małe dziewczęce majteczki zrobiłam otworek na ogonek i po sprawie :) koszt w lumpeksie 1-2zł :) Chciałam zrobić wpłatę z tego bazarku Dane do wpłaty do elficzkowa mam od Tysi :) Jutro powinny być na koncie a ja po przyjściu proszę o potwierdzenie na bazarku :)
  2. Zaglądam do ślicznotki :) Jestem ciekawa jak sunie będzie się czuła po ściągnięciu gipsu. Pewnie będzie kuleć. Zapytajcie weta jaką rehabilitację w warunkach domowych łapce można robić .
  3. U Hani dostają miszaną razem z suchą :) No dlaczemu Roccco nie Tysiu? Moje wszystko wcinały. Dwa, które już odeszły przyszły do nas i zostały :) One jadły wszystko. Nie wybrzydzały. Dostały pewnie za młodu od życia. Młoda nauczyła się przy nich nie wybrzydzać i też wcina co jej daje.
  4. Sama słodycz :) Dajcie mi trochę podreperować finanse to postaram się coś podrzucić ;)
  5. Pewnie łatwo nie będzie albo faktycznie zaskoczy wszystkich :) Najważniejsze,że po kąpieli lepiej się też poczuje. No i pazurki też jej pewnie dokuczają :/
  6. :D Szyszka jako szczoteczka do zębów? ;) Fajnie tak wyglądają w łóżeczku. A dla ludziów coś miejsca zostąło ? :P
  7. Nie :) Padam już na twarz i przez to tak byle jak piszę ;) Jak psiaki już zjedzą tą co jest to może już w zoo+sie będzie znowu promocyjna i nie będę musiała sprawdzać składu ;) A że psiaki do tego czasu mogłyby być już w swoich domkach to inna sprawa ;)
  8. Jak znajdę czas - chyba nigdy! - to poczytam skład tamtych i tych .Sprawdzę czym się różnią :) No chyba, że jak nam się będzie karma kończyła to znowu u nas będzie. I to by było najlepiej ;)
  9. No to wspaniale,że będzie można chłopakowi pomóc!!! :D Teraz tylko umówić termin i....oby czegoś znowu właściciele nie namieszali!!! :/
  10. Śliczna z niej sunia :) Fajnie,że trafiła na tyle wspaniałych osób :)
  11. Miała szczęście maleńka :) Równo z Elą pisałyśmy zaczynając od tych samych słów ;)
  12. Wiem Eluś .Tylko jeśli ktoś dodał ogłoszenie do obserwowanych to obojętnie gdzie to ogłoszenie jest - w którym woj. czy mieście on je widzi :) Wiem ,że to daje mu mniejsze szanse bo jak ktoś później wejdzie w poszukiwaniach psiaka to go już w jego mieście nie będzie...ale polatam sobie jeszcze trochę. Może to coś da...a jak nie to znowu mu wykupię i nie będę tak często zmieniała miasta :)
  13. Może za jakiś czas będzie znowu promocja ;) No proszę! Dziękujemy za informacje. Przydadzą się przy kolejnym zakupie :) Gdosz do grosza i ....będzie ich fura ;) Bardzo Tysiu dzięuję!!! :* Podobno ;)
  14. Wspaniałe wieści. Czyli sunia zabezpieczona! :D Teraz tylko ją wyciągnąć zanim wet ją pokroi!
  15. Wpadłam z nadzieją, że już coś wiadomo. To czekanie dobija...
×
×
  • Create New...