Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zmienię, kochane, zmienię....tylko po rozmowie. OK? :)
  2. Tego się bałam. Nogi z dupy powyrywać to za mało!
  3. A nie idzie coś z tym zrobić? Z ich winy mała teraz cierpi a opikunowie ponosza koszty.
  4. Wszystkie dziewczynki bardzo fajne! Szkoda tylko tej małej ze złamaną łapką.
  5. Dziękuję Aniu:* Mi oprócz tego co juz dolega nic nie jest. Kolezanka sie pochorowała i musialam dluzej zostać. Teos jak widać zadowolony :)
  6. Wspaniale oglądać Teosia z uśmiechem na pysiaczku w swoim domku:) Ja dopiero wróciłam z pracy. Tak to jest jak się choroby zaczynają. Na dodatek komp mi padł. Pisze z telefonu ale to dla mnie komfortowe nie jest. Skoro Hania dostała zdjęcia Teosia to ja czekam do jutra z tel. do Państwa.
  7. Dziekujemy Anulko za potwierdzenie. Jasne ze sxkoda ogloszenia. Musi być Tolu:)
  8. Pewnie mój pesymizm przejdzie mi po planowanej jutrzejszej rozmowie z Panią lub Panem Teosia :)
  9. Elu....boję się uwierzyć. Sama wiesz ,że czasami różnie bywało. Bożenko dziękuję,że jesteś z nami :)
  10. Podrzucę gdy będzie już pewne, że domek Teosia nie odda:)
  11. Proszę o nr konta. Podeślę kilka złotych. Biedulek tyle czasu czekal na ratunek.
  12. Prawda? :) Jestem ciekawa co tam u Nich słychać. Może uda mi się Państwa zaprosić na wątek.
  13. Wspaniale towarzystwo sie Nutusi trafiło. Całe stadko ma jak widać wspaniałych ludziów dla siebie :)
  14. Benitke pozdrawiam a Tyś (ka) Ty kochana nie czekaj tylko już teraz zapisz sie gdzieś do ortopedy bo zanim sie dostaniesz to może i rok potrwa.
  15. Też jestem ciekawa co u małej słychać.
  16. Wspaniale, że jednak słyszy, że coraz bardziej się otwiera. Z kazdym dniem będzie coraz lepiej :)
×
×
  • Create New...