-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Witaj Beniu! Witajcie Fanki Beni:) Piękne zdjecia!!! Wspaniale Benitka na nich wyszła! -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko i FK miłych Walentynek Kochani :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
To pewnie zaległa za styczeń? Jeśli tak to przelej Elu :) To Hani zdjęcia Aniu :) Ona też dostała Teosia zdjęcia ze spacerku :) Moje jeszcze czekają nieruszone ale myślę, że dojdą kolejne jak już będę w domu to wtedy wkleję nowe :) -
teoś * Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud
b-b replied to b-b's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Haniu za zdjęcia. Ogonek w górze wiec dwór i ruch nie przerażają go...chyba. Jesteś wspaniałą Osobą!Twoje rady na dogo powinny być spisane na jednym wątku :) Mają Dziewczyny z Krakowa szczęście,że Ciebie tam mają :D Dziwne by było gdyby nie ;) -
Jest wiele wątków psiaków, które ogłaszane nadal czekają na dom. Może to z powodu ferii? Wspaniale, że się chłopak otwiera. Nie liczę na to, że będzie psiakiem na kolanka tylko do miziania. Wspaniale będzie jeśli będzie dobrze czuł się z człowiekiem nie tylko po to aby dostać pełną miskę. Mika. Ta mała mika nie wyglądała na takiego strachulca w schronisku. Ona jest młodym pieskiem i możliwe,że albo jej kontakt z człowiekiem był baaaardzo mały...albo nawet żaden. W schronisku pewnie też nie poznała dwunożnych z dobrej strony. Czy ktoś wie o jakimś DT, który by mógł z miką popracować. Może ona potrzebuje większego spokoju, mniejszej grupy psiaków? doradźcie coś Kochane Dziewczyny!
-
Przykre,że nie udało im się pomóc...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Wpadam jak po ogień! Mówię Miłego Dzionka ;) i lecę dalej :*