Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Zgadzam się z Poker!
  2. Witaj Beniu! Witajcie Fanki Beni:) Piękne zdjecia!!! Wspaniale Benitka na nich wyszła!
  3. Co Kochane Dziewczyny brakuje wszystkim psiaczkom na dogo , że siedza jeszcze w hotelikach lub DT? Dla mnie NIC! Widocznie i Bobi musi poczekaćjeszcze na swój doomek. Nadal szukam jakiś wiadomości o DT dla Miki!
  4. Biedna malutka :(
  5. Benitko i FK miłych Walentynek Kochani :)
  6. Może nie będzie tak źle? A może w aucie - mniejsze pomieszczenie czuje się bezpieczniej?
  7. To pewnie zaległa za styczeń? Jeśli tak to przelej Elu :) To Hani zdjęcia Aniu :) Ona też dostała Teosia zdjęcia ze spacerku :) Moje jeszcze czekają nieruszone ale myślę, że dojdą kolejne jak już będę w domu to wtedy wkleję nowe :)
  8. Jestem u chłopaka i ja. Dajcie mi czas do ogarnięcia się - jestem u wnuków - i zobaczę jak będę mogła pomóc .
  9. Szkoda małej ale to tylko dla jej dobra. Trzymam kciuki za nią i was. U mnie Mika też strachulec :(
  10. Bardzo dziękuję Haniu za zdjęcia. Ogonek w górze wiec dwór i ruch nie przerażają go...chyba. Jesteś wspaniałą Osobą!Twoje rady na dogo powinny być spisane na jednym wątku :) Mają Dziewczyny z Krakowa szczęście,że Ciebie tam mają :D Dziwne by było gdyby nie ;)
  11. Jest wiele wątków psiaków, które ogłaszane nadal czekają na dom. Może to z powodu ferii? Wspaniale, że się chłopak otwiera. Nie liczę na to, że będzie psiakiem na kolanka tylko do miziania. Wspaniale będzie jeśli będzie dobrze czuł się z człowiekiem nie tylko po to aby dostać pełną miskę. Mika. Ta mała mika nie wyglądała na takiego strachulca w schronisku. Ona jest młodym pieskiem i możliwe,że albo jej kontakt z człowiekiem był baaaardzo mały...albo nawet żaden. W schronisku pewnie też nie poznała dwunożnych z dobrej strony. Czy ktoś wie o jakimś DT, który by mógł z miką popracować. Może ona potrzebuje większego spokoju, mniejszej grupy psiaków? doradźcie coś Kochane Dziewczyny!
  12. Przykre,że nie udało im się pomóc...
  13. Wpadam jak po ogień! Mówię Miłego Dzionka ;) i lecę dalej :*
  14. Zaglądam do moich - naszych maluchów żeby nie było,że o nich zapomniałam ;) Cały czas o nich myślę, o tym żeby uwierzyły, otwarły się i znalazły wyrozumiałe domki.
×
×
  • Create New...