-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Beniu....ty wiesz i Fanki też ;) -
Przedstawiam Wam Sabę - Sabcię :) Los wybrał właśnie ją. Szkoda,że tym razem tylko tej malutkiej mogę pomóc :( Wszystkie psiaczki zasługują na szansę na lepsze życie. Może stanie się cud i Bobi znajdzie domek a Mika się przestanie bać? i kolejnym razem też będę mogła pomóc jakiejś bieduli. Do zacałowania :* Jeszcze raz gratuluję :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Beniu trzymam kciuki za twoje zdrówko maleńka! -
Mam nadzieję,że uda się jakoś zebrać taką kwotę co miesiąc...Oby bo to jedyna szansa dla niej.
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Benitko wspaniałych ,mądrych ludziów ci życzę! -
Piesek z raną w oku, bardzo potrzebuje naszej pomocy.. pomożemy prawda :) :)
b-b replied to anica's topic in Już w nowym domu
Były zbierane na Maksia więc niech czekają. -
Asiu jakie to będą koszta? Trzeba by już myśleć skąd zebrać pieniądze....odwieczny problem ...niestety. Wspaniale,że znowu możemy liczyć na Szafirków :)
-
Wiem Tolu :( OK . Jutro jestem od 8 do 21 w pracy Od wtorku 13-21 wiec dzwoń. Postaram się odebrać. Ja tym razem mogę zabrać tylko jedną biedę:(
-
Tolu dla jasności. Mogę zabrać tylko sunię. Wiesz może jaki są wiekowo? Proszę wybierz mi z tych - wiem,że to nie będzie łatwe bo wszystkie zasługują na pomoc :( - sunię, którą była wzrostowo taka jaka może iść do Hani, i taką , która była najbardziej proludzka. Nie mogę teraz pozwolić sobie na kolejnego psiaczka, który będzie potrzebował dłuższego czasu na ...uwierzenie,że człowiek to nie samo zło. Wiem, że mimo dobrego wyboru może być tak,że sunia nie znajdzie zainteresowania w ogłoszeniach. Wtedy będę się starała aby mino wszystko mogła tam poczekać na swój domek. Najwyżej zadłużę się u Hani. Ta 1 sunia widać,że ludzi się nie boi. Skoczyła na pana nogę...Trudno, trudno wybrać:(
-
Anulko nie tylko Ty Kochana... Niestety mam dwa psiaki i obiecałam sobie,że choć jeden musi iść do domu a ja dopiero wezmę kolejnego. Nie powinnam tu wchodzić bo znowu serce zwyciężyło. Rozmawiałam z Hanią .Mogę zabrać ale tylko sunia wchodzi w grę.
-
Ta trójkolorowa. Tolu ja chyba ( oszalałam!) też wzięłabym przy okazji z dziewczynami jednego psiaczka. Muszę tylko dodzwonić się do Hani czy ma miejsce.
-
To chyba ranka po sterylizacji? Tolu a Abi jak się zachowywała? Jest u niej jakaś poprawa??? Czy o tej suni możesz coś więcej powiedzieć? To chyba inna? O tym chłopaku ostatnio myślałam i padło na Mikę...
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miziaki dla Benitki a dla Fanów pozdrowienia zostawiam :)