-
Posts
43197 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Kochani Bobi jutro jedzie do swojego domku. Nie było wizyty PA bo Pani z ekostraży wróciła dopiero wczoraj z wyjazdu . Korzystamy z tego ,że Piotr jedzie z innym psiaczkiem i przy okazji aby pomniejszyć koszty Bobi jedzie jutro. Wiem ,że tak się nie robi ale rozmów z Panią i rozmowa z Hanią upewniły mnie w tym ,że to dobry domek dla chłopaka :) Pani w razie W do opieki nad Bobim ma bardzo dobrą sąsiadkę, która pomagała jej przy organizacji pogrzebu córki i przy chorobie jej suni. Ma również rodziców. Będę prosiła tylko Dziewczyny z Wrocławia aby zrobiły wizytę u Pani. To był mój warunek aby Bobi już jutro trafił do niej. Pani specjalnie wzięła już urlop na żądanie aby być z nim cały dzień w domku. Mam nadzieję, że moje przeczucia się sprawdzą :)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Powodzenia ślicznotko :) -
Pani pracuje. Jakoś mi było niezręcznie pytać o to czy będzie miała z kim w razie W zostawić Bobiego...jakoś nie wypadało mi po tym jak mi powiedziała o śmierci córki. Dopytam jeszcze w kolejnej rozmowie :) Ja też :) Dziękuję Julito! Mikunia ślicznie na zdjęciach wychodzi :) Mój Asiu. Mam robić selekcję zgłoszeń ;) Julita mówiła,że zrobiła na Warszawę Asiu zrób gdzie chcesz :) :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
A może spróbować by ich razem ogłaszać? Może znajdzie się domek , który weźmie dubelek? -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Wspaniałe wieści! Wafelku, Robi POWODZENIA :D
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oby dwoje wyglądają obłędnie! Miłego dnia! :) -
Jestem po rozmowie. Nie ma jak o 8.00 rano zmyć łzami jeszcze zaspane oczy. Kochani myślę,że Bobi ma dom :) Tak na krótko. Pani w tamtym roku straciła i córkę i psiaczka, którego w wieku pół roku razem z córką wzięły ze schroniska. W rodzinie zawsze pył psiak. Do Bobika przymierzała się 3 razy i zdecydowała,że już nie chce być sama,że chce jakiemuś biedakowi dać kochający dom. Pani ma znajomą w Ekostraży we Wrocławiu i ta Pani zrobi wizytę PA i się ze mną skontaktuje. Elu i Asiu! Ogłoszenia Bobika, które robiłyście są jeszcze wyróżnione. Może podstawcie jakieś inne potrzebujące psiaczki aby nie marnowały :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Specjalnie nie zmniejszam bo straszni mi się ta para podoba!!! :D