Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43197
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Kochani Bobi jutro jedzie do swojego domku. Nie było wizyty PA bo Pani z ekostraży wróciła dopiero wczoraj z wyjazdu . Korzystamy z tego ,że Piotr jedzie z innym psiaczkiem i przy okazji aby pomniejszyć koszty Bobi jedzie jutro. Wiem ,że tak się nie robi ale rozmów z Panią i rozmowa z Hanią upewniły mnie w tym ,że to dobry domek dla chłopaka :) Pani w razie W do opieki nad Bobim ma bardzo dobrą sąsiadkę, która pomagała jej przy organizacji pogrzebu córki i przy chorobie jej suni. Ma również rodziców. Będę prosiła tylko Dziewczyny z Wrocławia aby zrobiły wizytę u Pani. To był mój warunek aby Bobi już jutro trafił do niej. Pani specjalnie wzięła już urlop na żądanie aby być z nim cały dzień w domku. Mam nadzieję, że moje przeczucia się sprawdzą :)
  2. Pani pracuje. Jakoś mi było niezręcznie pytać o to czy będzie miała z kim w razie W zostawić Bobiego...jakoś nie wypadało mi po tym jak mi powiedziała o śmierci córki. Dopytam jeszcze w kolejnej rozmowie :) Ja też :) Dziękuję Julito! Mikunia ślicznie na zdjęciach wychodzi :) Mój Asiu. Mam robić selekcję zgłoszeń ;) Julita mówiła,że zrobiła na Warszawę Asiu zrób gdzie chcesz :) :)
  3. Niestety jeszcze nie. Czekam na wiadomość czy coś się zwolniło. Niestety stoimy w kolejce za miejscem.
  4. Pisałam dzisiaj do Pani ale nie dostałam odpowiedzi. Jutro przedzwonię :)
  5. A może spróbować by ich razem ogłaszać? Może znajdzie się domek , który weźmie dubelek?
  6. Tak mnie zachwyca ta para, że nie mogłam się powstrzymać :)
  7. Z mojego bazarku 50% dla Saby 50% dla Bambi dla Sabci zbieraliśmy 105,50zł https://www.dogomania.com/forum/topic/342187-r-o-z-l-i-c-z-a-m-kogel-mogel-dla-sabci-i-bambi-do-1603-2000/?page=9
  8. Powiem szczerze nie pytałam. Kiedy mówiła o córce popłakała się a ja razem nią. Kiedy doszły słowa o psiaczku, którego miała i o tym że chce dać jakiemuś biedulkowi dom to już całkiem się rozkleiłyśmy. Taka ze mnie twardziela. Z Hanią po głosie obstawiamy wiek około 50 lat.
  9. Elu wybór zostawię Tobie. Zrób jak uważasz. Myślę,że to jest TEN domek :) Tak samo mówiła Hania po rozmowie z Panią :) Twoja wola Asiu :) Może to początek dobrej passy dla wszystkich psiaków :) Oby!
  10. Proszę nie krzyczcie. Czy możecie podać mi stronę lub napisać tu co stwierdził wet u Czesterka. Tak mi świta w głowie podrzucenie tych info przez znajomą...do takiego lekarza, który leczy z oka. Wiadomo Czeterka oka nie zobaczy ale może pomoże na te złogi ziołami. Spróbować nie zaszkodzi.
  11. Wspaniałe wieści! Wafelku, Robi POWODZENIA :D
  12. Oby dwoje wyglądają obłędnie! Miłego dnia! :)
  13. Proszę o podanie konta do wpłaty pieniążków z tego bazarku:) https://www.dogomania.com/forum/topic/342187-r-o-z-l-i-c-z-a-m-kogel-mogel-dla-sabci-i-bambi-do-1603-2000/
  14. Jestem po rozmowie. Nie ma jak o 8.00 rano zmyć łzami jeszcze zaspane oczy. Kochani myślę,że Bobi ma dom :) Tak na krótko. Pani w tamtym roku straciła i córkę i psiaczka, którego w wieku pół roku razem z córką wzięły ze schroniska. W rodzinie zawsze pył psiak. Do Bobika przymierzała się 3 razy i zdecydowała,że już nie chce być sama,że chce jakiemuś biedakowi dać kochający dom. Pani ma znajomą w Ekostraży we Wrocławiu i ta Pani zrobi wizytę PA i się ze mną skontaktuje. Elu i Asiu! Ogłoszenia Bobika, które robiłyście są jeszcze wyróżnione. Może podstawcie jakieś inne potrzebujące psiaczki aby nie marnowały :)
  15. Specjalnie nie zmniejszam bo straszni mi się ta para podoba!!! :D
×
×
  • Create New...