-
Posts
43195 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Oby ten wspaniały czas adopcji nie kończył się i pozwolił kolejnym czekającym już tak długo psiakom znaleźć swoje kochające domy! Benitko byłaś odważna jak małe lwiątko! Powodzenia maleńka!!! "D -
Maleńka roczna Pysia - już szczęśiwa, bo ma wspaniały DS
b-b replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Pysia na swoim miejscu...i niech już tak zostanie! :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że leki pomagają. Będzie "przyjemniej" czekać na powrót do pracy NFZ -
Byłam ciekawa czy szaleństwa w przydomowym ogrodzie zmienią jego zachowanie na spacerach. Czy to,że może się do woli wylatać na dworze wpłynęło na to jak zachowuje się na spacerze :)
-
Sisi/Boni w DS,Bajka w DS, Gracja w DS już opuściły Hotelik u szafirki.
b-b replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Pewnie poszłaby za sarenką w las głęboki :) Przytulać każdy się lubi:D Na kolankach najlepiej :) -
Ma tyle przestrzeni do biegania i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba niż się wyszaleć :) Bogusiu a Państwo coś pisali o Matim? Czy wychodzą z nim poza teren na smyczy. Czy coś si w jego zachowaniu na spacerach zmieniło?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dnia bez bólu Nesiowata życzę! Ja niestety mimo leków przeciwbólowych zapomniałam co to znaczy. Spokojnego i miłego dnia wszystkim życzę a naszej Benitce wspaniałego domku! -
Pani Patrycja dzisiaj mi napisała, że się wczoraj (środa) przeprowadzali do nowego , większego mieszkanka :) Najpóźniej 17.05 mają przyjechać i 18.05 ze swoją sunią jechać w odwiedziny do Bobisia. Trzymajmy kciuki aby psiaki się zaakceptowały. Są też umówieni z p. Edytą, która ma zrobić wizytę PA :)
-
Tysiu wszędzie pomagasz jak możesz . wiele osób Cie zna z dogo lub osobiście. Pozapraszaj na watek małej ludzi z prośbą o stałe. Myślec,że Twoja prośba przyniesie większy skutek niż kogokolwiek z nas :) A myślałaś o hop! Miejsca tam obecnie nie ma ale...może warto podpytać Julitę co Ona na to? Nie zostawimy kruszynki samej. A obróżka dzisiaj poleciała (00)159007734986496264