Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43195
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wpadam do małej :) Mam nadzieję,że uda Ci się Tysiu sprowadzić tu wiecej pomocników w opiece nad małą :)
  2. Dobre i to w tym wszystkim. A młodemu trzeba pomóc. Nie da się przecież inaczej.
  3. Oby ten wspaniały czas adopcji nie kończył się i pozwolił kolejnym czekającym już tak długo psiakom znaleźć swoje kochające domy! Benitko byłaś odważna jak małe lwiątko! Powodzenia maleńka!!! "D
  4. Jestem i ja u malucha. Wiem ,że nic to nie zmieni ale dlaczego on ma eksmisję? A co z tym drugim psiakiem?
  5. Pysia na swoim miejscu...i niech już tak zostanie! :)
  6. Dobrze,że leki pomagają. Będzie "przyjemniej" czekać na powrót do pracy NFZ
  7. Byłam ciekawa czy szaleństwa w przydomowym ogrodzie zmienią jego zachowanie na spacerach. Czy to,że może się do woli wylatać na dworze wpłynęło na to jak zachowuje się na spacerze :)
  8. Warto chyba by z tym poczekać aż Tysia pozaprasza dogomaniaków i wtedy zobaczyć czy i ile się na Mimi zbierze . Z tego co widzę dla Roxi też wszystkie stałe nie wpływają.
  9. Vanilka już w domku i mam nadzieję, ze tak zostanie. Miała ode mnie 10zł stałej. Jak będziesz zbierać stałe masz ode mnie co miesiąc 10zł na razie na rok. Jak zwolni się jakieś inne moje zobowiązanie to coś dorzucę.
  10. Pewnie poszłaby za sarenką w las głęboki :) Przytulać każdy się lubi:D Na kolankach najlepiej :)
  11. Ma tyle przestrzeni do biegania i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba niż się wyszaleć :) Bogusiu a Państwo coś pisali o Matim? Czy wychodzą z nim poza teren na smyczy. Czy coś si w jego zachowaniu na spacerach zmieniło?
  12. Bardzo się boję aby dla Bobisia to był TEN domek. Już jedno rozczarowanie przeżyliśmy i nie chcę aby chłopak znowu...Oby nie tym razem!
  13. Dnia bez bólu Nesiowata życzę! Ja niestety mimo leków przeciwbólowych zapomniałam co to znaczy. Spokojnego i miłego dnia wszystkim życzę a naszej Benitce wspaniałego domku!
  14. Roxi na Kraków - https://www.olx.pl/oferta/do-serca-przytul-psa-CID103-IDu1ZR9.html Będę zaciskać kciuki! Bardzo mocno!
  15. Pani Patrycja dzisiaj mi napisała, że się wczoraj (środa) przeprowadzali do nowego , większego mieszkanka :) Najpóźniej 17.05 mają przyjechać i 18.05 ze swoją sunią jechać w odwiedziny do Bobisia. Trzymajmy kciuki aby psiaki się zaakceptowały. Są też umówieni z p. Edytą, która ma zrobić wizytę PA :)
  16. Iskiereczka na Poznań - https://www.olx.pl/oferta/byla-sobie-iskiereczka-CID103-IDu1YcX.html Po południu zrobię na Kraków może mi nie usuną ;)
  17. Jutro siądę i coś sklecę :) Zrobię na Poznań i Kraków. Jeśli nikt się nie zgłosi do pomocy przy ogłoszeniach zrobię więcej.
  18. Tysiu mogę jej porobić na olx. Tylko jestem kiepska w pisaniu tekstów wiec musiałabym mieć coś gotowego. No i na jakie miasta mam zrobić?
  19. Podmieniłam w promowane ogłoszenie po Bobiku Pysię. Promowane jest do 6 maja. https://www.olx.pl/oferta/9-lat-to-wcale-nie-duzo-CID103-IDtkhkW.html
  20. Tysiu wszędzie pomagasz jak możesz . wiele osób Cie zna z dogo lub osobiście. Pozapraszaj na watek małej ludzi z prośbą o stałe. Myślec,że Twoja prośba przyniesie większy skutek niż kogokolwiek z nas :) A myślałaś o hop! Miejsca tam obecnie nie ma ale...może warto podpytać Julitę co Ona na to? Nie zostawimy kruszynki samej. A obróżka dzisiaj poleciała (00)159007734986496264
×
×
  • Create New...