Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Miłego weekendu Dziewczyny :) Dla mnie będzie miły bo spędzę go w domu. Choć dużo pracy przede mną to się i tak z niego cieszę ;)
  2. Elu mogę zrobić banerek nowy z tego zdjęcia. Będzie miało wtedy czerwone tło. Zrobić ?:) To zdjęcie mnie rozwaliło...
  3. Będzie miał co chłopak robić w zimowe wieczory ;)
  4. I ja u Misia swój ślad zostawiam :)
  5. To tak jak u mnie. Ostatnio czuję się jakbym to ja musiała wychodzić na spacer ;) Ja przodem a za mną ciągnięty za potrzebą pies :D
  6. Kochane Dziewczyny :) Jutro zadzwonię po pracy do Pana. Dopytam o adresówkę i czipa. Nie naciskałam o czipa szybciej....same wiecie. Nie chcę codziennie też Pana "męczyć" sms - sami i rozmowami bo będzie mnie miał dość. Dałam mu 2 dni przerwy ;) Ciągle przypominam, uczulam i mogę mieć tylko nadzieję,ze coś z tego Pan weźmie sobie do serca. Rozmawialiśmy ostatnio o zbliżającym się wariactwie z wystrzałami. Tego to bym zabroniła nawet w NR !
  7. Tutaj pięknie opisał i pokazał jak to zrobić TZmestudio :)
  8. No ! W końcu ktoś zauważył chłopaka/ Trzymam kciuki za domek! :)
  9. Gabi podesłałam obiecany maluteńki grosik na dziewczynkę. Przepraszam ,że tak skronie.
  10. Jeśli ma być inny napis to proszę o propozycje. Pytałam wczoraj ale nie było propozycji wiec zrobiłam taki :)
  11. Żaden :) Czy ktoś ma pomysł na tekst do banerka? Trzymam kciuki za zdrowie małej. Dlaczego jak ma być lepiej to zawsze jest to COŚ?
×
×
  • Create New...