-
Posts
43194 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by b-b
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Miłego weekendu Dziewczyny :) Dla mnie będzie miły bo spędzę go w domu. Choć dużo pracy przede mną to się i tak z niego cieszę ;) -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zuzia na Kraków https://www.olx.pl/oferta/zywiolowa-zulka-CID103-IDxS2Y2.html -
Tobi...2 tyg leżał w rowie...pęknięta miednica, złamany kręgosłup....
b-b replied to Kejciu's topic in Psy do adopcji
I ja u Misia swój ślad zostawiam :) -
Kochane Dziewczyny :) Jutro zadzwonię po pracy do Pana. Dopytam o adresówkę i czipa. Nie naciskałam o czipa szybciej....same wiecie. Nie chcę codziennie też Pana "męczyć" sms - sami i rozmowami bo będzie mnie miał dość. Dałam mu 2 dni przerwy ;) Ciągle przypominam, uczulam i mogę mieć tylko nadzieję,ze coś z tego Pan weźmie sobie do serca. Rozmawialiśmy ostatnio o zbliżającym się wariactwie z wystrzałami. Tego to bym zabroniła nawet w NR !
-
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu Ty to masz talenta! :D Eluś mam też zrobić na OLX? Gdzie? -
Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.
b-b replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na zdjęciach wygląda uroczo :) No zobaczcie jakie ze mnie niewiniątko ;)