Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. fera. Oni są z Wrocławia więc może mają odbiór osobisty? Niestety darnowa wysyłka od 95zł a nie 80zł : )
  2. To ta za 120zł w necie niecałe 90zł, za mniejszą było 60-pare. Musisz na kolejny rok sprawdzić w necie. I miałam darmową przesyłkę od 95zł. Biorę już w tym samym miejscu II rok i wszystko OK.
  3. Miała mała szczęście ,że pokazała się w czasie kiedy zdecydowaliście się zaadoptować drugiego psiaka :) I wspaniale,że tak wspólnie dopasowaliście swoje życie do niej :) Ja w necie za Foresto powyżej 8 kg dałam niecałe 90zł . U wetów niestety są droższe.
  4. Tak . Są tam różne warianty opłat co równa się długością przechowywania zdjęć na serwerze o ile dobrze doczytałam . Oczywiście jest też darmowy .Tylko o ile dobrze doczytałam zdjęcie jest aktywne 3 miesiące.
  5. Trzyma za to Elu kciuki! To już dawno powinno być po no ale jak to w życiu bywa trafiłaś początkowo na nie tych lekarzy co miałaś. Niestety.
  6. Jak pięknie rozkwitła w swoim domku! Pycholek roześmiany ,zadbana panienka. Czy to ta sama sunia???????;O Cudna zmiana :D
  7. Fakt. Rodzina do sklonowania jak niestety niewiele. Tolu widzę ,że Mia biega luzem czyli wszystko OK. A jak z jej strachami> Pisali coś Państwo małej? Mia miała też szczęście ,że trafiła się jej taka siostrzyczka,
  8. Myśli przyszłościowo i dla wygody i w razie W ma dużą kanapę ;)
  9. Taaaa. Lepiej zapobiega i szybciej wykryć chorobę bo to zwiększa szansę na wyleczenie. Tylko jak to zrobić kiedy trzeba czekać gdzieś do specjalisty miesiącami!:/ I wzajemnie! :)
  10. Ta mała czarnulka potrafi ukraść serce, Te jej spojrzenia no OBŁĘDNE! :D
  11. Cierpliwość i miłość ! Mały zrozumiał i proszę! Wcale się nie dziwię Bogusiu ,że Ci się oczy spociły bo u mnie łezki się pokulały:)
  12. Jak zawsze jedna psinka jest już bezpieczna a kolejna liczy na pomoc człowieka.
  13. Tu widać ile poczucie bezpieczeństwa, pełna miska i miłość opiekunów potrafi zdziałać:)
  14. Czy to znaczy ,że schronisko się zlitowało nad tymi bidakami i dało je do osobnego kojca czy to po Waszej interwencji?
  15. Nie wiem jak reszta ale ja zgadzam się na zostawienie tych pieniążkw dla Waszych podopiecznych, Tysiu nie widzę żeby moja wpłata była odnotowana jako ,że doszła.
×
×
  • Create New...