Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Wizyta ma być dzisiaj czy coś mi się pokręciło?
  2. Raczej nie Elu. To zakaźna jak każda inna. Odra, ospa.koklusz-krztusiec, na to są dzieci od wielu wielu lat szczepione. A ,że teraz wiele ludzi nie szczepi dzieci te choroby wracają. Tak jak ostatnio odra.
  3. Figuszka mała bohaterka :) Śliczny mały czarny diabełek...znaczy się diablica :)
  4. Antybiotyk .leki nawilżające gardło i czas. Na to zmarł w czasie wojny braciszek mojego ojca. Niestety nie było lekarza, który by dał antybiotyk. Prawdopodobnie dziecko się udusiło.
  5. No to jest takie zdjęcie danej części ciała z możliwością oglądania tego na "plastry." Czyli całą wątrobę można tak obejrzeć i wtedy zobaczyć gdzie są zmiany i jak daleko to sięga, czego się jeszcze :chwyta" itp Jak miałam 3 lata temu robione to czekałam prawie rok na to wiec chyba się polepszyłąo. Najgorsze,że to wina NFZ. Nie dają pieniędzy na większą ilość takiego badania bo samo urządzenie jest w stanie zrobić ich w 1 dzień więcej.
  6. Zaraz któreś dodam do ogłoszena Miłeczki :) A co z tym Opolem? Zmienić jej na inne miasto? tam nawet nie mam pobrań telefonu. No ale może teraz po dodaniu zdjęć?:)
  7. Jaaga pisała : Może do Kasi w okolice Bielska - tam już ma jechać jeden piesek to transport by był i dla drugiego. Ten psiaczek puchaty jasny fajny. Też wpadł mi w oko. Tylko trzeba wiedzieć coś więcej o nim, żeby nie był wycofany. Może znalazłby domek i wtedy można pomóc innemu psiaczkowi? Może ktoś jeszcze przyłączyłby się do pomocy w opiece nad psiaczkiem? Olenko zaproponuj o jakie psiaki ma pytać Tola - wiek ,zachowanie. Jak będą jakieś wieści wtedy można podjąć decyzję co dalej. Trzeba też koniecznie na już dowiedzieć się gdzie i za ile psiaka umieścić.
  8. Dziękujemy za słodkości Eluś! Prawdę mówiąc nie powinnam bo i tak za dużo na ciele tych zbędnych kilosów wisi ale...choć jednego zabieram :D Bo to taj jest ,że mają pozostawiane rezerwowe wizyty a ludzi upychają na kolejne. Wszędzie tak Elu jest. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny - Pilne. Pani dała mi termin na kwietnia a przede mną był pan ze "zwykłym" terminem to dostał się na październik. Elu kochanie chyba w tym wszystkim co ostatnie dzieje się na dogo - jesteś zalatana i ogarniasz wszystko za co Cię podziwiam! - nie doczytałaś ,że mam podejrzenie krztuśca czy jak to też nazywają kokluszu. To suchy kaszel, który przychodzi napadami tak ,ze można się udusić bo nie ma kiedy zaciągnąć powietrza co też powoduje chwilowe zamroczenia - brak tlenu. Próbowałam już wszystkiego . Spałam nawet na siedząco . Nic to nie daje. Co do wykrztuśnego to dostałam coś co powoduje nawilżanie z lekkim odkrztuszaniem. Jak czytałam w necie kaszel może do 10 tygodni trwać :( Mam nadzieję,ze przez ten okres nie będzie ciągle taki....drastyczny bo kiedyś padnę. Pisałam ,że badanie potwierdzające tą chorobę z krwi NFZ nie refunduje i kosztowało mnie to 80zł .W przyszłą środę mają być wyniki. Miłego Tłustego Czwartku! :)
  9. Fakt :) Siedzimy wszyscy jak na szpilkach :)
  10. Najważniejsze ,że psiaczek już zaopiekowany, bezpieczny i w ciepełku :) Przepraszam za offa Bingo Elu. Miałam za duży ustawiony na ekranie zoom. Wychodzi na to ,ze mam za mały monitor - stary - i literki na nim są dla przyjemnego czytania za małe wiec je sobie powiększyłam co spowodowało utratę funkcji w okienku. Muszę jeszcze sprawdzić w innej przeglądarce czy z Worda da się tam wkleić inną czcionkę ;)
  11. Linki na FB warto wstawiać .Zawsze ktoś udostępni :) Czyli chłopak nie wróci do boksów? Zostanie wyciągnięty? Wspaniale,że do nich uśmiechnęło się szczęście :) Pogubiłam się już. Czy on też nie widzi? Gabi wiem ,że nie powinno się publicznie okazywać swoich uczuć ale...Kocham Cię :*
×
×
  • Create New...