Jump to content
Dogomania

b-b

Members
  • Posts

    43194
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by b-b

  1. Ogłoszenia Tinki jakie znalażłam https://www.olx.pl/oferta/zina-9-cio-miesieczna-zdrowa-wysterylizowana-suczka-do-adopcji-CID103-IDy1l2A.html https://www.olx.pl/oferta/tinka-nieoszlifowany-czarny-diamencik-do-adopcji-CID103-IDxWZ6B.html Oby dwa na Kraków Nie wiem czy ma więcej. Ogłoszenie Lunki wkleiłam na jej wątku:)
  2. Akurat ile waży to się doczytałam. Podkradłam też to co napisała kasiainat:) Tylko może faktycznie wstrzymać się bo nie wiem czy ktoś będzie czekał aż się małą podda sterylizacji? Lunka to 4-5 letnia sunia. Całe 14kg do kochania! Sunia jest bardzo pro-ludzką sunią. Uwielbia przebywać z człowiekiem, garnie się do wszystkich. Lubi być głaskana, przytulana. Dogaduje się z innymi psiakami. Lubi z nimi pobiegać po dworze ale uwielbia się również wylegiwać na swoim posłanku. Umie chodzić na smyczy. Spacery sprawiają jej dużą frajdę. W domu zostaje bez problemów, czasami popiszczy pod drzwiami ale po chwil się uspokaja. Czystość utrzymuje wzorowo:-) Kontakt w spawie adopcji pod podanym nr telefonu...
  3. Na jakie miasto ogłosić Tinkę? Lunie tekstu nie napiszę bo nie potrafię. Wpiszę tylko suche wiadome o suni a jak ktoś zrobi tekst to wtedy pozmieniam i podmienię. Na jakie miasto jej zrobić?
  4. Ma Was i to jest dla niej największe szczęście ,że miała u kogo zmienić swoje podłe życie:)
  5. I w radiu słyszę wciąż ,że miało się do końca roku wszystko polepszyć. Ale nikt nie mówił ,że w tą złą stronę bo jest coraz gorzej zamiast obiecywanego lepiej. Ja chciałam się dostać do rodzinnego bo ten kaszel to mnie dzisiaj w nocy chciał wykończyć. No i niestety nie było miejsc wolnych. Mam pracujący weekend i nie wiem jak dam rady bo wszystko od kaszlu mnie boli a mówić ze zdartym gardłem się nie da:( Przyjdzie mi jutro jak dzisiejsza noc też da mi w kość jechać na SOR. Przesiedzieć tam pół nocy i się dowiedzieć, że osłuchowo jestem czysta ... tylko kaszel ciągle mnie męczy :(((( Mimo wszystko samego dobrego Dziewczyny Wam życzę!!!! Oby choroby Was omijały szerokim łukiem!
  6. Też trzymam za to kciuki bo nie ma jak dobra atmosfera w pracy. Kochać się nie musimy ale dobrze,że choć życzliwi dla siebie jesteśmy:) No to ja zrobię drugiego i mam nadzieję,że Gabi się nie pogniewa :* Witam i ja Nowego na dobo.:) Do tego o podobnym nicku. Dobrze ,że nie takim samym
  7. Same dobre wieści! Dziewczyny jesteście Wspaniałe!!!!
  8. I się później dziwi ,że kanapki znikają ;) Sobie bidulka wygłodniała musi radzić :D
  9. Jasne tylko proszę dobijać się na PW bo nie zawsze będąc na dogo odwiedzam wszystkie obserwowane wątki. Po prostu brak czasu. Jasne :)
  10. Przytuptałam do małej i ja. Jej smutna minka wyciska łzy ale czas zmieni ją na uśmiechniętą :)
  11. Proszę o nr konta .Coś pod koniec miesiąca postaram się dla małej wygrzebać.
  12. Trzymam za Mimi mocno kciuki aby jak najszybciej oswoiła się z nowym miejscem .
×
×
  • Create New...