Ależ uczta dla duszy! Zdjęcia cudowne, rozczulające!
Sercem Wam kibicuję w drodze ku przełamaniu strachulców i trzymam kciuki za wspaniały finał = adopcję :)
Kontrol nie wykazała uchybień, zaniedbań, brak znamion znęcania, pościel czysta jak i miska (znaczy smakowało), wyraz ócz Pensjonariuszy tudzież mowa Ich ciał wyraźnie świadczą na korzyść kontrolowanych.
Serdeczności :)
U nas biało się porobiło, do Was tez zima zawitała?
Dbaj o nią, jeszcze na pewno Ci się przyda, w życiu nigdy nie wiadomo ;)
Facet przy śmietniku znalazł babę, przygląda się i mówi
- babo, rusz ręką
baba ruszyła
- babo, rusz nogą
baba ruszyła
- całkiem dobra baba, a wywalili na śmietnik! ... ?
:D
Jak widać tu i w wielu innych miejscach - można! i co im kto zrobi? :( każda łachudra się zadziwi niepomiernie, że ktokolwiek ma jakieś wątpliwości ... może ich ktoś kiedyś wywali ?
Cudny wypad zimowy :)
Radku, a gdzie tak cudnie z psicą można odpocząć? - agro ? pytam, bo szukam nowego miejsca dla nas. Po trzech latach przerwy marzy nam się chociaż maleńki urlopik ...