Ech ........ wiedziałam, że tak będzie - wcześniej, czy później :( Anetko, jeśli ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie, to ze swej strony mogę dodać: wielka szkoda, że nie można Was sklonować... Życzę wytrwałości, odporności i, jakby to nie zabrzmiało, zdecydowanie twardszej doopy, bo nie do uniknięcia w świecie wirtualnym są kopniaki, obelżywość i zawiść. Kończę serdecznie pozdrawiając Anetko życząc raz jeszcze wszystkiego najlepszego
Polecam krzykaczom poniższy artykuł http://bialyjack.pl/bezplatny-dom-tymczasowy-rzeczy-o-ktorych-sie-nie-mowi