Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Sabina02']Nela bedzie leciala z przesiadka w Monachium. Do wyjazdu do USA potrzebna jest tylko ksiazeczka zdrowia psa w jezyku polskim i angielskim z aktualna szczepionka przeciw wsciekliznie i Nela ja ma. Nic wiecej nie trzeba. :)[/QUOTE] [quote name='Sabina02']Nela zostala zaczipowana w schronisku, ale do wyjazdu do USA nie jest wymagany czip. Przewoz psa do innego kraju UE jest duzo bardziej skomplikowany niz wyjazd psa do USA. :)[/QUOTE] jesli jest przesiadka pies musi mieć paszport, książeczke zdrowia-wścieklizna i badanie kliniczne przed legalizacją paszportu i byc zaczipowany, plus świadectwo wywozu psa do USA jesli nie ma przesiadki musi mieć książeczkę zdrowia - szczepienie na wścieklizne i świadectwo wywozu do USA, które wyrabia się w IW.
  2. [quote name='Rudzia-Bianca']Matko święta :( co mu odbiło :( Makila jak to dokładnie wyglądało ? Możesz opisać ? Jutro porozmawiam z Moniką. Za weta też przeleję jutro kasę. Może by go zaszczepić przeciwko wściekližnie, żeby papier był gdyby mu coś odbiło :([/QUOTE] to pilne, wykonajcie to szczepienie w powiecie krakowskim i grodzkim jest wścieklizna
  3. [quote name='Malgoska']jak Nelka będzie leciała? bezpośrednio czy z przystankiem np we Frankfurcie? Ma wszystkie dokumenty potrzebne?[/QUOTE] ?........................
  4. [quote name='toyota']Właśnie nie wiem. Jakiś czas temu nasze schronisko przejęło stamtąd psy w stanie skrajnego zagłodzenia. Próbuję ustalić jak tam teraz wygląda sytuacja. Dziwne jest to, że w tym schronisku wydaje się psy do adopcji tylko od pon. do piątku. Takie coś znalazłam :(: http://www.boz.org.pl/mz/pawlowo/index.htm masakra :(
  5. Zaglądam do psiaka
  6. jakieś nowe fotki rodzinki?
  7. też jestem ciekawa i jak się mają sprawy finansowe?
  8. albo ma takiego fajnego, któremu wciąż ucieka.............:(
  9. Mam nadzieję, że malutka się przyzwyczai. Biedna niunia nie wie co się dzieje.
  10. Jak mozna nagiego Lolusia publicznie tak :obrazic:
  11. [quote name='elaja']W Braciejówce koło Olkusza . Już poprawiam bo wczoraj na szybko skopiowałam tylko z ogłoszenia na prośbę znajomej .[/QUOTE] Nie masz zdjęcia? Taki niedawno znaleziony w Sosnowcu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251269-Lablador-Sosnowiec!powloczy-nozkami-zastraszony!juz-w-schronisku!bezpieczny[/url]!
  12. jak Nelka będzie leciała? bezpośrednio czy z przystankiem np we Frankfurcie? Ma wszystkie dokumenty potrzebne?
  13. [quote name='elaja'][SIZE=4][B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w dniu 15 styczeń 2014 r.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ok. Godz.11.00. - 12.00.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]zaginął 4 letni pies,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]rasy labrador[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]maści – biszkoptowej. Uczciego znalazcę prosi[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] 2,5 letnia właścicielka, która bardzo za nim tęskni. Pies posiada niebieską obrożę . Kontakt: 509 – 890 – 696[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] w Krakowie zaginął?
  14. perfumeria Igora ...;)
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/27968-PON-y-i-PON-owate-w-potrzebie!!!!!/page11?[/url] wrzuć go tu
  16. jaki piekny pies aż wierzyć się nie chce, że nikt go nie szuka
  17. ślicznie się sprawuje co dobrego miałaś w kieszeni ?
×
×
  • Create New...