Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='barb']Zobacz od postu 938 całe szczęście, że Cioteczki były czujne i sprawdziły na miejscu. [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9305/dscn8292a.jpg[/IMG] To zdjęcie Barta z dzieckiem jest cudne :lol:[/QUOTE] sliczny pies dobrze, że dziewczyny czuwały czy on od marca juz byl pozostawiony?
  2. [quote name='barb']Ludzie, ktorzy go adoptowali wyprowadzili się porzucając Barta, zostawili go samego ... Własnie przeczytałam...[/QUOTE] bedę miała chwilę to się zagłębię dzięki
  3. Powiedzcie mi w skrócie o co tu chodzi? Miał domek, który z niego zrezygnował?
  4. elik robisz bazarek? mogę Ci dostarczyć fanty jeśli chcesz
  5. odwiedzam Maksiulka
  6. To rozsyłam.............
  7. [quote name='barb']Też życzę szczęsliwej podróży. Z tego co wiem ma już doswiadczenie w transportowaniu piesków. więc wierzę, że bezpiecznie dowiezie Fileta do hotelu.[/QUOTE] o dowóz nie mam obaw ale o to jak pies przeżyje taką zmiane po takim czasie dexterka go będzie musiała chyba długo tulić na powitanie :)
  8. [quote name='elik']Witaj Malgoś :) Pomoc bardzo mile widziana. W czym mogłabyś pomóc ?[/QUOTE] w rozsyłaniu wątków najpierw jeśli tego nie robiłyście ewentulanie jakis bazarek w późniejszym czasie
  9. Kolejna bida Rozsyłałyście zaproszenia na wątek i na bazarek? Mogę pomóc jakby co.... idę zagłosować na imie
  10. możecie powstawiać linki z fb piesków? porozsyłam trochę po znajomych
  11. a gdzie Tunia jedzie?
  12. [quote name='Pianka']Filet przebywa na wybiegu z ok 15 psami. Wszystkie maja budy, inaczej być by nie mogło :)[/QUOTE] a u Dexterki będzie sam czy będzie jakiś kolega?
  13. a jakie są jego warunki teraz? ile psów w boksie? każdy ma budę?
  14. [quote name='Neelith']Nie ma nowych wieści z domku? To pewnie oznacza, że nie ma problemów z Robinkiem :) Gdyby udało się pozyskać fotę z domu we w miarę dobrej jakości to dałabym cynk na FB - chyba już można :)[/QUOTE] [quote name='bela51']Jak Robinek miewa sie w nowym domku ? Wszystko dobrze ?[/QUOTE] [quote name='Gabi79']Też jestem bardzo ciekawa[/QUOTE] [quote name='from_wonderland']I także zaglądam- co tam u niego słychać? :)[/QUOTE] [quote name='Neelith']Robinek już tydzień w swoim własnym domu! Udało mu się akurat przed mrozami :) Domek podeśle jakieś fotki?[/QUOTE] [quote name='milagros19853201']Jak Robinek sie czuje w domu? wszystko juz zapewnione ? co ui psiaka? jakies relacje z domku?[/QUOTE] [quote name='jotpeg']any news??? co u Robinka???[/QUOTE] [quote name='Mysza2']Jak się cieszę że wszystko dobrze:):) Jedźcie dziewczynki i przywieźcie następne dobre wieści:)[/QUOTE] [quote name='madziakato']Obiecałam zdjęcia, ale padł mi laptop i po zdjęciach:-( Z rozmów telefonicznych z DS wiem, że wszystko OK u Robinka. Neelith, kiedy jedziemy na PA? Ostatnia FV za pobyt Robinka u Izy, zapłacona, czekam na potwierdzenie. Dziękujemy wszystkim za WSZYSTKO;-)[/QUOTE] [quote name='Maciek777']Zanim zacząłem czytać, spojrzałem odruchowo na " :( " i myślałem, że będzie zwrot:roll::) Dobrze, że wszystko OK i nadal czekamy na fotki i dalsze info;)[/QUOTE] prześliczny piesek dobrze, że mu sie udało czekamy na nowe wieści i zdjęcia rubinowych oczek
  15. [quote name='madziakato']Dziękuję. jesteś jedyną osobą, która zrozumiała , ze o "coś" mi chodzi, a nie potraktowała jak"debi...a". Uważam, że Doda nie powinna być osobą odpowiedzialną za tego psa. Wystarczy zaczerpnąć wiedzy i doświadczeń innych. A ds....no cóż, był, Doduniu, czyż nie??? PS Filetowi bardzo kibicuję, szczerze.[/QUOTE] W dalszym ciągu nie wiemy o co chodzi......
  16. widziałyście to? jakaś masakra [url]http://uwaga.tvn.pl/65390,news,,interwencja_bieglych_w_dzikim_przytulisku_pani_antoniny,reportaz.html[/url]
  17. dziekuję za zaproszenie bardzo pozytywny wątek wspaniała praca i wspaniały efekt gratulacje będę zaglądać a jak z finansami Rudego?
  18. [quote name='Doda_']nie bylo tak :) a wlasnie cos w stylu 'kochana, pozyjemy zobaczymy...' dziewczyny, naprawde nie ma sensu odpowiadac na jej posty. Skonczmy to. Filet musi miec spokojny watek.[/QUOTE] Skontaktuj się ze schronem i z Pianką, czy wiedzą, ze Filet jutro opuszcza schron jak pisze madzia i gdzie jedzie.
×
×
  • Create New...