Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. dobrze, że pieski już bezpieczne jak odrobię się z bazarkami to na pewno pomogę
  2. Maciek te zwierzaczki na zdjęciach to wszystkie Twoje?
  3. a jak się miewa piesek?
  4. czyli w sobotę pieski wyruszałyby w drogę?
  5. [quote name='Ayame Nishijima'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251643-Dwa-wygłodzone-szczeniaki-z-olkuskiej-mordowni-Prosimy-pomóżcie"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00509/9oos76oyjnwq.jpg[/IMG][/URL] Jakiś taki...Nie podoba mi się. Miał być jasny i ciepły, wyszedł nijaki. Jutro, jak się skończy mój szalony tydzień,zrobię nowy.[/QUOTE] [quote name='Ayame Nishijima']To umaszczenie suni generuje problem. Troche się pobawie balansem kolorów - jak u Huzara i będzie lepiej. Na tak małym zdjęciu umyka urok szczeniąt (równie dobrze mogyby to byc dorosłe psy), a jak dam całe sylwetki, to będzie jeszcze trudniej. Zrobienie fotek nie jest łatwe. Raz, ze cień, dwa - ciemne tło jak trawa a te brzdące pewnie nie potrafia wyrtwac na miejscu... Dlatego ciężko o dobry kontrast. Gdybym lepiej obsługiwała programy graficzne, to pewnie dałoby się cudeńko z tego zrobić. Niestety, plastyk ze mnie jak z koziej rzyci trąba. Może poprosimy kogoś bardziej kompetentnego?[/QUOTE] banerek jest śliczny tylko wg mnie trochę za małe zdjęcie i za duży napis; ale tekst bomba taki zostaw.
  6. [quote name='dziuniek'] "Szczenięta na sprzedaż. Oferta ważna do wyczerpania suki." To najlepsze i najpotworniejsze zdanie o pseudohodowlach, jakie czytałam. boże jaka biedna a wiadomo jak w nowym domku?
  7. [quote name='ewu']Pomóż proszę i dziękuję.[/QUOTE] wysyłają się :)
  8. rozsyłałaście wątek czy pomóc?
  9. :( ...............................
  10. na pewno dojdzie do siebie potrzebuje czasu a inne badania miała robione?
  11. przepiękna sunia ona jest u Ciebie?
  12. śliczna sunia zapisuję wątek
  13. jaka piekna sunia zapisuję wątek
  14. [quote name='cancer43']Hej,ciotki,uszy do góry - myślcie pozytywnie-znalazła się Tunia,to i Rudzia MUSI się znaleźć[/QUOTE] tak też będzie pamiętam pieska z poznania, który też zaginał - już rok go nie ma... oby Rudzia się znalazła
  15. dobrze, że jesteś cała i zdrowa odeśpij teraz i odpocznij a jakieś wieści o Rudzi?
  16. a jak Rudzia znalazła się?
  17. boże jaki biedny jak można zostawić takiego wspaniałego psa :(
  18. Apel o pomoc w transporcie dla Białogonka W sobotę wieczorem trzeba przewieźć z Mzyk ( 40 km od Sosnowca) do Krakowa Sonię, która zostanie tam dowieziona z północy Polski. Iza błaga o pomoc, transport za zwrot kosztów. http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00
  19. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Apel o pomoc w transporcie dla Białogonka W sobotę wieczorem trzeba przewieźć z Mzyk ( 40 km od Sosnowca) do Krakowa Sonię, która zostanie tam dowieziona z północy Polski. Iza błaga o pomoc, transport za zwrot kosztów.[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00"] [/URL][/B][/SIZE][/COLOR]
  20. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Apel o pomoc w transporcie dla Białogonka W sobotę wieczorem trzeba przewieźć z Mzyk ( 40 km od Sosnowca) do Krakowa Sonię, która zostanie tam dowieziona z północy Polski. Iza błaga o pomoc, transport za zwrot kosztów.[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"] [/URL][/B][/SIZE][/COLOR]
  21. [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Apel o pomoc w transporcie dla Białogonka W sobotę wieczorem trzeba przewieźć z Mzyk ( 40 km od Sosnowca) do Krakowa Sonię, która zostanie tam dowieziona z północy Polski. Iza błaga o pomoc, transport za zwrot kosztów.[/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-Dłuuuga-droga-Soni-do-domu-pomóżmy-jej-Bazarek-cegiełkowy-do-10-Marca-do-22-00[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251253-D%C5%82uuuga-droga-Soni-do-domu-pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-Bazarek-cegie%C5%82kowy-do-10-Marca-do-22-00"] [/URL][/B][/SIZE][/COLOR]
×
×
  • Create New...