[quote name='bea100']Malgoska: A to czemu? A ja bym najpierw dokładnie sprawdziła to miejsce zanim się wyda opinię. Pies, który jest w budzie na swojej posesji (bez łańcucha a z wejściem do domu) oraz w kotłowni ciepłej w zimie? Jeśli będzie godnie i dobrze traktowany i będzie miał i miskę i pieszczoty- to dla mnie ok warunki. Szczeniaki nie będą nakolankowymi pieskami i zapowiadają się na psy o bogatej szacie. Pies mieszkający na zewnątrz może być równie szczęsliwy przecież jak ten domowy - jeśli ma dobrą opiekę itd.[/QUOTE]
dlatego, że mnie buda kojarzy się z łańcuchem ...
poza tym, skoro miałby możliwość wchodzenia do domu, to dlaczego miałby spać w kotłowni; a może chodzi o możliwość wejścia do tej kotłowni...?