Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. jakieś nowości u sunii?
  2. [quote name='Ada-jeje']otrzymalam info od Marty ze z Kaira sa problemy, jakas nieproszona osoba zglosila ze Kara jest jej psem. Poniewaz okres kwarantanny dla Kary minal juz zapewne jak byla w przybytku w Olkuszu, wiec mozna ja sterylizowac a co do oddania jej byle rozmnazaczce, nie ma mowy, musi dochodzic swoich praw w sadzie. Jestem z Marta w Kontakcie.[/QUOTE] a ma jakieś dokumenty poświadczające, że to jej pies? szukała jej?
  3. [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/593/6gkq.jpg[/IMG] Szelcia pozdrawia:)
  4. [quote name='cancer43']O tak ! Tylko zobaczcie [URL]https://www.facebook.com/events/290360487781241/290670537750236/?notif_t=plan_mall_activity[/URL][/QUOTE] niech ten zwyrodnialec gnije w cierpieniach
  5. jaki on sliczny na tych zdjęciach i filmiku i jak ślicznie grubiutki :)
  6. zapraszam na bazarek dla Breny i Afry 50/50 podrzucanie mile widziane [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251646-%2A%2A%2Amale%C5%84ki-bazarek%2A%2A%2Ana-Bren%C4%99-i-Afr%C4%99-do-05-04-14-godz-20-00[/url]
  7. zapraszam na bazarek dla Breny i Afry 50/50 podrzucanie mile widziane:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251646-%2A%2A%2Amale%C5%84ki-bazarek%2A%2A%2Ana-Bren%C4%99-i-Afr%C4%99-do-05-04-14-godz-20-00[/url]
  8. [quote name='Sabina02']Piatkowy spacerek, Nela obczaja wiewiorke. :) Jakos mi glupio wyszedl ten filmik na tym iPhonie, sorki. :oops: [URL]https://www.youtube.com/watch?v=LsGdIne2hBw[/URL][/QUOTE] kochana jest :)
  9. dziękuję za zaproszenie sliczny piesek podobny do mojej Szelci
  10. [quote name='Sabina02']Antybiotyk jest na ząbki, bo sa w zlym stanie, a poza tym beda czyszczone. To po to zeby nie dostala jakies infekcji. Boje sie tego zabiegu sterylki. :sad: Juz przez to przechodzilam z moimi suczkami, byl to dla mnie stres. Tylko moja Kasia na szczescie byla wysterylizowana jak ja adoptowalam.[/QUOTE] doskonale Cię rozumiem ja po zabiegu mojej Szelci też tak przeżywałam; tydzień wyjęty z życiorysu; ale będzie dobrze Sabinko, Nelcia ma już swoją ukochaną Pańcię i to jest najważniejsze.
  11. a na co ma ten antybiotyk? na spacerkach jest taka zadowolona, w domku tez tak będzie.
  12. [quote name='Ayame Nishijima']Małgoska, nie prowokuj kłótni. [B]Nie jestes głupia[/B], a [B]z kontekstu jednoznacznie wynika,[/B] ze chodzi o oskarżenie o bicie psa. A o sprawie w sądzie pisałam znacznie później, już tylko do Dody i tylko żeby Jej zrócic uwagę zanim będzie za późno. Dalszy ciag dotyczy tylko i wyłącznie oskarżenia o bicie, nie Twojego posta. Nie zwykłam nikogo straszyć, ale uważam, że skoro nieznajomość prawa nie zwalnia przed odpowiedzialnością, to warto czasem komuś cos uświadomić, zanim wpakuje się w kłopoty. Chyba tak postępuja ludzie, którzy są sobie życzliwi?[/QUOTE] nie jestem głupia - może teraz ja spróbuje odczytać kontekst tego co napisałaś a potem Ci wyjaśnię jakie są tego konsekwencje prawne, z jakiego kontekstu jednoznacznie wynika ze chodzi o oskarżenia takie czy inne? z kontekstu mojego podpisu pod zdjęciem??? z takich właśnie Twoich domysłów powstaje bajka-horror; nie zamierzam więcej brać w niej udziału.
  13. a są jakieś wizje na domek?
  14. najadła się do syta....
  15. jak cudnie, że Śnieżynka się pozbierała;
  16. Chwileczkę to zacytowanie zdjęcia i napisanie pod nim, że pies wygląda na wystraszonego jest niedozwolone??? :roll: I w związku z tym będę miała proces cywilny :crazyeye::crazyeye::crazyeye: /ayame cytujesz mój post pisząc, że to niezgodne z prawem/ Elik wstawiła zdjęcia z napisem [B]nowe [/B]zdjęcia z hoteliku, jak nowe to nowe a nie sprzed kilkunastu dni tak? Drugie zdjęcie uśmiechniętego Bena nie było wstawiane przeze mnie, tylko skopiowane z postu moniki, dla porównania wyglądu psa. Od samego początku na temat Bena od betka czytamy same wspaniałości a tu nagle ukazuje się fota psa skulonego ze strachu z podkulonym ogonem; nie dziwcie się więc że tak zareagowałam; dalej twierdzę, że pies na tych zdjęciach jest wystraszony i skulony. I po procesie cywilnym :roll:, który mi wytoczy ayame za ten podpis pod zdjęciem również tak będę twierdzić.. I nie widzę w moim podpisie żadnej nagonki na hotelik. Jest to stwierdzenie faktu po obejrzeniu zdjęcia.
  17. [quote name='elik']Psychika Bena jest bardzo rozchwiana i wszyscy, którzy od początku są na jego wątku, o tym wiedzą. Nie wiem co teraz chcesz udowodnić.[/QUOTE] niczego nie zamierzam udowadniać ponad to, że na zdjęciach wygląda na przerażonego; jakby się czegoś bał; nie sądzę żeby to był aparat; i tyle też napisałam tyle; jestem na wątku Bena od samego początku i wiem, że to trudny pies;
  18. [quote name='Marycha35']Na tych fotach cudo!!!! Bencik, dlaczego ty taki strachul jesteś wcześniej??????[/QUOTE] teraz jest strachul wcześniej był taki uśmiechnięty
  19. [quote name='ania68']Czy chodzi Ci o tą sukę? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-olkuskie-psiaki-potrzebują-pomocy-DT-DS-ogłoszenia-sterylki!-Pomozecie?p=21982449#post21982449[/URL] post 780 Czy o psa amstaffa z Olkusza, którego już tam nie ma :([/QUOTE] nie to nie ta gdzieś był zapis na temat biało czarnego amstafa chyba ze coś pokręciłam...
×
×
  • Create New...