[quote name='Sabina02'][B]Ayame[/B], ja mam sporo rodziny w USA i czesto jezdza do Polski. W zwiazku z bardzo wysokimi cenami LOT-u, ostatnio zwykle moja rodzina lata Lufthansa z przesiadka. Jak do tej pory nie bylo zadnych probemow z odwolanym lub przsunietym lotem. Owszem zdazaja sie takie rzeczy, ale rzadko, wiec mysle ze wszystko bedzie dobrze. :)
[B]
Malgoska[/B], moja mama leci z Nela 17 marca. Nawet jesli da sie zalatwic paszport w kilka minut, to nie wiem czy czip, ktory Nela ma jest wlasciwym czipem. Poza tym, wedlug odpowiedzi jaka uzyskalam, pies musi byc najpierw zaczipowany a potem zaszczepiony przeciw wsciekliznie, a u Neli robione to bylo chyba odwrotnie (chyba ze sie myle.... Ayame?).[/QUOTE]
[quote name='halcia']Nie sądze by kolejnosc czipu i szczepienia miała znaczenie,bo to nijak żadnej zależnosci nie ma.A paszport wystawia sie w gabinetach od ręki,o ile paszporty mają...tak mi sie wydaje.[/QUOTE]
[quote name='Sabina02']Halciu, w e-mailu ktory otrzymalam z Monachium w punkcie 2 napisane jest ze kolejnosc ma znaczenie... :oops:[/QUOTE]
to jakaś kompletna bzdura, oznaczałoby to, że pies przed każdym szczepieniem na wścieklizne, która u nas jest co roku (u was chyba co dwa lata) musi być chipowany.
Mam nadzieję, że Nelcia doleci bez żadnych problemów.