[quote name='Sabina02']Nela bedzie leciala z przesiadka w Monachium. Do wyjazdu do USA potrzebna jest tylko ksiazeczka zdrowia psa w jezyku polskim i angielskim z aktualna szczepionka przeciw wsciekliznie i Nela ja ma. Nic wiecej nie trzeba. :)[/QUOTE]
[quote name='Sabina02']Nela zostala zaczipowana w schronisku, ale do wyjazdu do USA nie jest wymagany czip. Przewoz psa do innego kraju UE jest duzo bardziej skomplikowany niz wyjazd psa do USA. :)[/QUOTE]
jesli jest przesiadka pies musi mieć paszport, książeczke zdrowia-wścieklizna i badanie kliniczne przed legalizacją paszportu i byc zaczipowany, plus świadectwo wywozu psa do USA
jesli nie ma przesiadki musi mieć książeczkę zdrowia - szczepienie na wścieklizne i świadectwo wywozu do USA, które wyrabia się w IW.