Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. skandaliczne warunki, i co niby ten pies ma mu tych kur pilnować?
  2. on tam mieszka ten stary dziad? czy ma tylko działke?
  3. śliczna sunia dziękuję za zaproszenie
  4. czyli onka jest w schronie a husky tam został?
  5. [quote name='barb']Malgoska, chyba pomyliłaś wątki :lol:[/QUOTE] ależ skąd, takie imię mu nadałam na bazarku i dla mnie jest Bartusiem
  6. [quote name='halcia']Moje kochane dziwadełko ...dalej podobnie.Tzn.przed TZ sie cofa,a raz na kilka dni sama podbiegnie i da sie głaskac.Kooo piękne,a raz na kilka dni biegunka.Zjada nawet ładnie,choc niedużo,ale w" turach "i często namawiana...a raz na kilka dni strajkuje.Pieknie chodzi na spacery,a tylko....raz na kilka dni ma ochote na bieganie po ogrodzie.Czasem jestesmy w miescie,gdzie spory ruch,kilka osób minie normalnie,a jednej na kilka mijanych sie boi.Jedno jest pewne:Ecia ma zainteresowania....są to bramy i ogrodzenia/głownie bramy/do każdej wsadza nos i obserwuje co tam za bramą/nie wiem,kojarzy z boksami,wybiegami chyba.../Po schodach umie wychodzic,ale nie wyjdzie.5 schodów tak/półpiętro...reszta juz panika/goscilismy na II pietrze/no i pancine rączki wchodziły w gre :)Tyle ,ze coraz większy pieszczoch,ale do mnie :)Jesli tylko siedze mam ją przyklejoną obok,nawet docisniętą,albo wciśnieta pod pache.Czasem broda załozona na kolana.Często jestem lizana po rękach,ale tez nieraz pół dnia,.....a kilka dni nie .[/QUOTE] kochana sunia:) a co z Twoim wyjazdem?
  7. a wet co powiedział na takie zachowanie? kiedy je odrobaczałaś?
  8. [quote name='Makila']Heniu coraz pewniej się u mnie czuje, a co za tym idzie, coraz mniej mi wolno. W niedzielę miał jechać na akcję adopcyjną pod Dżoka i nie pojechał, bo nie pozwolił sobie założyć szelek :shake: Wcześniej nie było z tym problemu. Jak jechałam z nim do szczepienia bez problemu założyłam mu szelki, a teraz sama nie wiem co powiedzieć :shake:[/QUOTE] może coś mu jest? coś go boli? taka nagła zmiana,,,, Makila 'coraz mniej mi wolno',,,,
  9. cudne zdjęcia a gdzie Śnieżka będzie jechać?
  10. [quote name='beka']Tak piękna, miła i przyjazna. Choć Abi po kilku chwilach już od niej ucieka, bo dynapiczna i niestety czasami mało delikatna też jest. Gajowa zawsze czuwa jak dziewczynki sie bawią. Małgośka wielkie dzięki za bazarek[/QUOTE] one są obie u gajowej?
  11. jestem na zaproszenie u małego agresora
  12. [quote name='pamela555']I kolejny: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251935[/URL] ;)[/QUOTE] lecimy........................
  13. [quote name='*Gajowa*']Wczorajsze zabawy z Abi [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/ABI1_zps2a0e74d1.jpg[/IMG] [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/ABI3_zps3762557e.jpg[/IMG] [IMG]http://i893.photobucket.com/albums/ac133/Mrozz/ABI2_zps23a8728a.jpg[/IMG][/QUOTE] ona jest przepiękna
×
×
  • Create New...