Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. to jutro Loluś wyrusza w podróż?
  2. [quote name='yolanovi']Wkleję jedyną informację, jaką dostałam od Ani 24 lutego: "[COLOR=#444444][FONT=sans-serif]Jolu[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=sans-serif]Teraz już wszystko ok wyprowadzilam się z Tolia do Bytomia. Sherlock na razie został wezmę go dopiero za jakiś czas. Obawiam się jedynie czy będzie umiał przyzwyczaić się do mieszkania.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=sans-serif]Pozdrawiam". Nie ma tu ani słowa o żadnych rodzicach. Ona go na pewno nie zabrała, w przeciwnym razie nie unikałaby kontaktu. Ona go po prostu zostawiła, zostawiła psa, który jej jedynej zaufał, facetów się bał. Zostawiła na niepewny los, a sama zabrała swój tyłek i zerwała wszelkie kontakty.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] nie czytam od początku Gryś został pozostawiony przez właścicielke? A macie z nią kontakt?
  3. przechodzi po siatce po ogrodzeniu?
  4. [url]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2807[/url] taki jeszcze ale chyba niepodobny.....
  5. nic nie wiadomo................
  6. [url]http://tablica.pl/oferta/zaginal-jasny-pudel-prosimy-o-pomoc-CID103-ID4vbFb.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/zaginal-pudel-morelowy-z-czerwona-obroza-CID103-ID4Mwk3.html[/url] [url]http://pila.naszemiasto.pl/artykul/pila-zaginal-pudel-wlascicielka-prosi-o-pomoc-w-odnalezieniu,1952541,t,id.html[/url] zaginione pudelki
  7. kochana malutka śliczna fotka a płacze jeszcze, czy już nie?
  8. jak to wraca????????????????????????
  9. ja cały czas czekam na nowości i fotki
  10. wróciła????????????????????????
  11. ona chyba od nowa przeżywa 'porzucenie', pokochała już giselle i znowu nowa Pani...., może potrzebuje czasu.
  12. kochana Śnieżynka mam nadzieję, że szybko pokocha nową Panią i będzie szczęśliwa jak nigdy
  13. [quote name='dexterka']No widzisz na każdym kroku trzeba mi przypominać :P Mam dla Was 28 nowych zdjęć w albumie Filonka:) Zdjęcia robione były na spacerku , na którym TŻ podejmował kolejne próby przekonania psiaka do siebie. I nawet całkiem dobrze im szło :) [URL="https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/FiletVelFilon"]https://picasaweb.google.com/109402763238656555159/FiletVelFilon Wpłata 27zł już dotarła, dzięki:) [/URL][/QUOTE] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/5CSLeSISgD5njrFGU8CaTvYkY0tZ0V8ddSbGrlA8mcU=w818-h545-no[/IMG] Bartuniek kochany, jakie ząbeczki.
  14. to trzymamy żeby był Keshuś zadowolony i kochany tak jak u Ciebie:)
  15. Jaki Loluś zadowolony wie, że to dla niego
×
×
  • Create New...