[quote name='ona03']Ooooo , bardzo przepraszam :evil_lol:, u mnie pięknie wykopał tulipanki :evil_lol:, co prawda policzyć już mu sie nie chciało :cool3:, ale wykopał ;)
[B]Lolisiu [/B]:loveu: buzialki, jakoś się stęskniłam :oops:[/QUOTE]
dzielny chłopak
moja jak wykopie to już nie ma co liczyć...