Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. odwiedzam poszkolnie całe cudne towarzystwo
  2. to my z opóźnieniem prezentujemy jedna z obróżek [IMG]http://images67.fotosik.pl/139/ca0d66d09ec8bba9gen.jpg[/IMG] ps modelka nie specjalnie lubi się fotografowac ;)
  3. chyba powinien cały czas brać coś wzmacniającego a co mówi lekarz?
  4. cudny lew [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10614117_567479620041911_4640526551903426290_n.jpg?oh=6c84f900602f045713b3146575ba5b70&oe=54728316&__gda__=1415814012_5b7a0bf6ab59af9d18d0686facf09d34[/IMG]
  5. na fb też nie ma informacji :(
  6. odwiedzam śliczny zwierzyniec
  7. śliczna dziewczynka ale oczka smutne
  8. boże jaki biedny dziewczyny jaka jest diagnoza? badany miał cukier? ile on ma lat? czy dostaje karsivan np? jakiś wzmacniacz na starość?
  9. szczęściarz :) Krzysiu Mortes - jesteście kochani :)
  10. Duszek to taka moja wyrośnięta Szelcia jaki jest jego stan majatkowy?
  11. ona jest do zacałowania; taki misiek totalny:)
  12. [quote name='togaa'][B]Kora Słońce[/B], na Lolkowym tyłeczku najlepiej siedzą [B]Happy5.[/B] Jeśli masz inny "model", może się nie sprawdzić. Ale dziękujemy pięknie że pomyślałaś o siusiumajtku. [B]Wałkoń[/B] na kolankach Pańcia. Obaj spracowani.... [IMG]http://images66.fotosik.pl/117/51fb43a9232eb825med.jpg[/IMG][/QUOTE] jeszcze Loluś musi sie nauczyć programy zmieniać...
  13. tak się cieszę, że z niunią lepiej czytałam na fb, że już chodzi po podwórku ... oby tak dalej, jak dobrze, że na Was trafiła
  14. przybiegam z wątku Karo; ona jest przepiękna, taka krówka śliczna gdzie ona teraz jest? kiedy i gdzie operacja? jutro porozsyłam wątek
  15. [quote name='kabaja']bardzo przepraszam ,nie wiem czy było ,ale Misia Nufka z chorą łapą o której było wcześniej potrzebuje pomocy .ma już swój wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256814-Misia-Niufa-przepiękna-dziewczynka-w-typie-nowofunlanda-potrzebuje-pomocy?p=22388650#post22388650[/URL] [IMG]http://i59.tinypic.com/2hncs5z.jpg[/IMG] czy ktoś mógłby trochę porozsyłać wątek,bo mała potrzebuje pomocy .Bardzo prosimy :)[/QUOTE] ależ ona cudna porozsyłam jutro wątek a jak przystojniaczek Karo się miewa?
  16. [quote name='jolantina']W marcu w ogrodzie u swoich właścicieli. Dobrze mówię?[/QUOTE] jakaś miejscowość...
  17. [quote name='ona03']Ooooo , bardzo przepraszam :evil_lol:, u mnie pięknie wykopał tulipanki :evil_lol:, co prawda policzyć już mu sie nie chciało :cool3:, ale wykopał ;) [B]Lolisiu [/B]:loveu: buzialki, jakoś się stęskniłam :oops:[/QUOTE] dzielny chłopak moja jak wykopie to już nie ma co liczyć...
  18. piękny uratowany może jeszcze znajdzie się Gryś
  19. ale się smutno zrobiło; Buka :( maupa trzymaj się tam
×
×
  • Create New...