-
Posts
20780 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Malgoska
-
[quote name='Smyku']Mogę uzbierać fanty na bazarek dla SBM , tylko kto mnie poratuje i udzierga ? Nasze dobro narodowe jakie piękne wróciło z wakacji , Toguniu wyściskaj gadziorka mocno .[/QUOTE] mogę udziergać jak kiedyś a wysyłka będzie od Ciebie? tymczasem zapraszam na bazarek dla Białogonków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254189-warto-pomaga%C4%87-dla-Bia%C5%82ogonk%C3%B3w-do-20-07-2014-godz-22-00[/url]
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Malgoska replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Fajny kierownik :) -
taki sliczny psiak i taki pechowy
-
W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)
Malgoska replied to zerojeden's topic in Już w nowym domu
odwiedzam psiaki -
ETKA wygrała los na loterii i zostaje na zawsze u Halci!!!
Malgoska replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Reklamacja psa :)Etka przerwała swoje śniadanie i zanim zrobiłam sobie kawe,rąbneła moje i zjadła:)tzn,resztki kromki juz sama nie chciałam...:)oddała mi,dałam papudze.Zero skrupułów,po oczach widziałam"co twoje to i moje,no co":) edycja o błąd :)ale juz zacytowane...[/QUOTE] dobre :) Kochana Ecia moja lubi pić moją kawę -
Młoda suczka potrzebuje domku na cito, chociaż tymczasowego!!!!!!
Malgoska replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
jaka sliczna dobrze, że już bezpieczna -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Malgoska replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
zgubiłam wątek Daktylka możecie mi przypominieć -
no to czekamy na foto relację taki dziś upał
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
Malgoska replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
słoneczko kochane :) -
Sniezka odeszla za TM..nawet niebo po niej płakało.
Malgoska replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
śliczna niunia :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Malgoska replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania. [/COLOR][/SIZE] [/B][/QUOTE] [quote name='Malgoska']też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....[/QUOTE] [quote name='bela51']U mnie tez kupowala anabell1979. Kwota za zakupy była spora, ale wpłata została dokonana. Za to nie mogłam doczekac sie potwierdzenia odbioru fantow. Musiałam kilkakrotnie o to prosic. Nie chce jej bronic, ale wydaje mi sie, ze kupuje bardzo duzo i sie gubi chyba w tych zakupach.:shake:[/QUOTE] [quote name='asl']Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności[/QUOTE] [quote name='Malgoska']oby chciałabym aby psiak nic nie stracił[/QUOTE] [quote name='malvaaa']u mnie również anabell1979 kupowała fanty za dość duże kwoty i wszystko było ok[/QUOTE] [quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE] u mnie anabelle1979 się rozliczyła paczuszka już wysłana -
[quote name='Maruda666']Malgoska , kwota powalająca ( że tak młodzieżowo się wyrażę ;) dla Cioci - [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/116.gif[/IMG][/URL] Konto zaraz ślę :) - nie da rady, bo masz pełną skrzynkę ;)[/QUOTE] już czysta :) [quote name='jolantina']Malgoska, jak Ty to robisz? Rewelacja!!![/QUOTE] no dzięki WAM tak się dzieje:)