Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Smyku']Mogę uzbierać fanty na bazarek dla SBM , tylko kto mnie poratuje i udzierga ? Nasze dobro narodowe jakie piękne wróciło z wakacji , Toguniu wyściskaj gadziorka mocno .[/QUOTE] mogę udziergać jak kiedyś a wysyłka będzie od Ciebie? tymczasem zapraszam na bazarek dla Białogonków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254189-warto-pomaga%C4%87-dla-Bia%C5%82ogonk%C3%B3w-do-20-07-2014-godz-22-00[/url]
  2. jak Buka dziś? róże piękne u nas już przekwitły
  3. taki sliczny psiak i taki pechowy
  4. [quote name='halcia']Reklamacja psa :)Etka przerwała swoje śniadanie i zanim zrobiłam sobie kawe,rąbneła moje i zjadła:)tzn,resztki kromki juz sama nie chciałam...:)oddała mi,dałam papudze.Zero skrupułów,po oczach widziałam"co twoje to i moje,no co":) edycja o błąd :)ale juz zacytowane...[/QUOTE] dobre :) Kochana Ecia moja lubi pić moją kawę
  5. jaka sliczna dobrze, że już bezpieczna
  6. zgubiłam wątek Daktylka możecie mi przypominieć
  7. [quote name='Malgoska']piękne są!!! to może takie dwie bym kupiła [IMG]http://images52.fotosik.pl/368/867099a7f4f94e84med.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze taka [IMG]http://images52.fotosik.pl/401/5b40bcdd8c99d84dmed.jpg[/IMG] już wszystkie bo musze wybrać dwie
  8. to chyba muszę kupić na każdy dzień tygodnia......
  9. piękne są!!! to może takie dwie bym kupiła [IMG]http://images52.fotosik.pl/368/867099a7f4f94e84med.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images51.fotosik.pl/247/13af28d70843a79cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images55.fotosik.pl/247/2c3c41928958f53emed.jpg[/IMG] a coś takiego lub poodbnego max 33cm miałabyś? tą pierwszą licytowałam na Twoim bazarku
  11. no to czekamy na foto relację taki dziś upał
  12. z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253526-czekam-na-potw-otrzymania-przesy%C5%82ki-dla-Bart%C5%82omieja-do-21-06-14-godz-22-00[/url] przelałam pieniązki w kwocie: 655,60 zł na konto Bartłomieja poproszę o potwierdzenie na wątku bazarku jak dojdą
  13. już wyczyszczona skrzynka czekam na dane do wpłaty
  14. [quote name='Katarzyna Starkiewicz'][B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]zgłaszam anabell1979 , zauważyłam, że robi dużo zakupów na innych bazarkach, ale nie płaci za fanty. Brak odpowiedzi na pw, mimo logowania. [/COLOR][/SIZE] [/B][/QUOTE] [quote name='Malgoska']też u mnie kupiła; wysłałam juz dwa pw i nic; czyli nie ma co liczyć na wpłatę.....[/QUOTE] [quote name='bela51']U mnie tez kupowala anabell1979. Kwota za zakupy była spora, ale wpłata została dokonana. Za to nie mogłam doczekac sie potwierdzenia odbioru fantow. Musiałam kilkakrotnie o to prosic. Nie chce jej bronic, ale wydaje mi sie, ze kupuje bardzo duzo i sie gubi chyba w tych zakupach.:shake:[/QUOTE] [quote name='asl']Nie wiem czy dobrze pamiętam ale z miesiąc temu Anabell1979 kupiła u mnie ubrania za 100 zł i przelała całą należność chyba w ciągu tygodnia. Nie pisałyśmy zbyt wiele. Wysłalam pw z nr konta i potem pieniążki przyszły więc może ureguluje należności[/QUOTE] [quote name='Malgoska']oby chciałabym aby psiak nic nie stracił[/QUOTE] [quote name='malvaaa']u mnie również anabell1979 kupowała fanty za dość duże kwoty i wszystko było ok[/QUOTE] [quote name='Katarzyna Starkiewicz']może wtedy było ok:p z tego co się orientuję, to na wpłaty od anabell1979 czekają malgoska, dreag i Lucyna[/QUOTE] u mnie anabelle1979 się rozliczyła paczuszka już wysłana
  15. [quote name='Maruda666']Malgoska , kwota powalająca ( że tak młodzieżowo się wyrażę ;) dla Cioci - [URL="http://www.picturesanimations.com/flowers"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/116.gif[/IMG][/URL] Konto zaraz ślę :) - nie da rady, bo masz pełną skrzynkę ;)[/QUOTE] już czysta :) [quote name='jolantina']Malgoska, jak Ty to robisz? Rewelacja!!![/QUOTE] no dzięki WAM tak się dzieje:)
  16. sliczny Bartłomiej tymczasem mam wszystkie wpłaty poproszę o dane do wpłaty: uzbierało się: [SIZE=4][B]655,60zł[/B][/SIZE]
×
×
  • Create New...