Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. [quote name='Martika@Aischa']tak dokładnie :) wyruszamy z Katowic do Szczytów ok godzinki 9 ;) Psiak ma byc przygotowany do wydania ok 10.30.[/QUOTE] trzymam za powodzenie całej akcji
  2. [quote name='tamb']Najbardziej martwię się o Henia. Pomogłam przy nim jak był szczeniakiem, umieściłam w domu tymczasowym. Po dużej selekcji wybrałam dom stały, jak się okazało, nie sprawdził się. Teraz Henio jest w hotelu bez stałych deklaracji, ja zostałam jego skarbnikiem. Brakuje na hotel, 31 trzeba zapłacić. Jak się nie uzbiera, spadnie na mnie. Maksa w takiej sytuacji wzięłam do siebie. Henia już nie mam gdzie. Nie wiem co robić. Kicia jak szybko nie znajdzie domu też będzie dodatkowym zwierzakiem do utrzymania. Zostać u mnie nie może na 100%. Na szczęście jest adopcyjna.[/QUOTE] a gdzie jest Heniu?
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256869-%C5%9Bliczne-ubranka-dla-dzieci-na-pieluchy-dla-Lolusia-do-05-09-14-godz-22-00[/url] i ja zapraszam do Lolusia
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256869-%C5%9Bliczne-ubranka-dla-dzieci-na-pieluchy-dla-Lolusia-do-05-09-14-godz-22-00?p=22381287#post22381287[/url] zapraszam sprawdzić proszę czy coś nie pomieszałam i zapraszam do podrzucania
  5. [quote name='Malgoska']to jest lista dotycząca bazarków może trzeba utworzyć wątek 'deklarowicze, którzy nie płacą stałych deklaracji' lub podobny;[/QUOTE] [quote name='Marta72']moim zdaniem płacenie deklaracji jest dobrowolne i w każdej chwili można się z nich wycofać a z innej strony, czemu by miało służyć tworzenie takiej listy? od tych osób już nie przyjmowałoby się deklaracji/pieniędzy? i w czyim interesie by to było? chyba że istnieje regulamin deklaracji????[/QUOTE] masz całkowitą rację deklaracje są dobrowolne i w każdej chwili każdy może się wycofać nie ma żadnego regulaminu deklaracji ja chciałam tylko zaznaczyć, że wpisywanie zagległych deklarowiczów to nie tutaj;
  6. [quote name='anica']Czy na tej liście można również umieścić osoby ,które zadeklarowały wpłaty stałe i nie wywiązują się ze swoich zobowiązań?[/QUOTE] to jest lista dotycząca bazarków może trzeba utworzyć wątek 'deklarowicze, którzy nie płacą stałych deklaracji' lub podobny;
  7. dobre :) prawie Was nie zauważył.... chyba musicie na dłużej wyjechać a może woli mieć wolną chatę....
  8. [quote name='kado']Ja nie jestem fb,dla mnie to może być problem,ale może być prowadzony jednocześnie tu i tu????[/QUOTE] w sumie; zobacze jeszcze w takim razie
  9. [quote name='kado']A ja też mogę kilka jutro wysłać???[/QUOTE] jasne robić tu bazarek czy na fb? jak myslicie?
  10. [quote name='Smyku']Wiadome zdjęcia poszły .[/QUOTE] dostalam dzięki:)
  11. miałaś gości w ogródku?????
  12. ojej to niedobre wieści trzymaj się Stivuś
  13. śliczny Loluś jak zawsze
  14. [quote name='Nikaragua']czeka na nas :) pakujemy się powolutku[/QUOTE] myślałam, że już jesteś :)
  15. to jaki jest stan finansowy Suzanki?
  16. masz bardzo dobry aparat te zachody są cudne
  17. taka śliczna; skąd się wzięła w schronie?
  18. [quote name='Nikaragua']Jakby była potrzeba bazarku ze zdjęć, to w końcówce sierpnia wracam i mogę pomóc[/QUOTE] jak tam morze?
  19. biedna malutka
×
×
  • Create New...