Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. ile razy ona już wracała z adopcji?
  2. Taka kochana Sunia ludzie to gnoje
  3. [quote name='Maupa4']Nie nadrobię - z Buką chciałam jechac. Chciałam żeby zdrowa pojechała nad morze. Nie udało się ... Ja nie muszę jechac ... chciałam żeby ona ... żebyśmy poświrowały na plaży ... zdrowy piracki pies ze swoim człowiekiem ... A potem wróciłybyśmy do domu - tak normalnie ...[/QUOTE] :(........................
  4. to nadrobisz w przyszłym ;) warto cudnie jest
  5. [quote name='Smyku']Czekam aż córka wypłaci mi fanty dla SBM , Małgośka deklarowała pomoc , możemy zrobić ponownie wspólny dziecięcy .[/QUOTE] nie ma sprawy a wysyłka byłaby z dwóch miejsc?
  6. wspaniale, że się chłopak przekonał do schodów :)
  7. może przeoczyła pw; ona zawsze wpłaca, spróbuj napisać jeszcze raz
  8. [quote name='toyota']Dziewczyny ja nie jestem stroną konfliktu, ale nie mogę się powstrzymać, żeby się nie wtrącić- z całym szacunkiem ewu, ale napisałaś o fundacji jakby to był hotel. Ja przekazywałam psy schroniskowe lub znalezione do różnych fundacji i od chwili gdy pies trafił do danej fundacji stawał się jej własnością. Nie było możliwości, abym się wtrącała w jego leczenie, adopcję, itd. Oczywiście pomoc finansowa była mile widziana, były informacje i zdjęcia, ale to wszystko. Nie może być tak, że ktoś umieszcza psa w fundacji i "steruje" opieką nad psem i organizuje komuś życie. I do tego cały komitet dogocioć, które z racji tego, że wpłacają pieniądze, próbują udzielać jedynie słusznych rad zza monitora, a często nigdy nie widziały danego psa na oczy. Fundacji, od których otrzymałam pomoc dla poszczególnych psów jest długa lista i zawsze to tak działa: "pies przekazany pod opiekę fundacji jest własnością fundacji".[/QUOTE] a kto jest wpisany jako właściciel w książeczce? paszporcie? Fundacja?
  9. oj tam oj tam; zaznaczył, że kanapa jego oby tylko już miał na stałe swoją przystań
  10. odwiedzam Stiviego jeszcze jest lipiec
  11. kurczę, się porobiło............
  12. ze spacerkiem wolisz moją Szelkę? na wakacjach zrywała mnie o 5 rano!!!!!!!!!!!!!! i musiałam w koszuli nocnej latać po plazowych okolicach!!!!; a raz i o 3 się jej udało mnie ściągnąc.
  13. może nie zna schodów po prostu; jakieś smakołyki? nic go nie przekonało? kot piętro wyżej :diabloti: ? może jednak się skusi i wejdzie?
  14. śliczne stadko
  15. piekny radosny Ben dalmatynczyk tez śliczny razem mieszkają?
  16. [IMG]http://images51.fotosik.pl/425/a8f2aaa24c4e9ce6med.jpg[/IMG] takie pozycje u psa mnie rozczulają :)
  17. odwiedzam śliczności Tosia do zacałowania domek super jakie tereny do biegania
×
×
  • Create New...