Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. serduszko kochane; dobrze, że wszystko się dobrze skończyło
  2. Śliczna Żabcia jak zawsze
  3. Wchodzila, wychodzila, wchodzila, wychodzila ale musialyscie to wszystko przeżywać. Teraz mozna juz spokojnie oglądać ten filmik. Uff. Jesteście wielkie.
  4. Niczym wet nie odkazil? Przeważnie takim sreberkiem sie pryska. Jak miała ściągane szwy to podobnie wyglądalo? Jak sie niepokoisz to podjedz do weta. Jak na tydzień po sciagnieciu szwów to powinna byc ladniejsza. Sunia nie powinna tez przy niej majstrować.
  5. Taki śliczny chłopak i taki łobuz. A co będzie jak za trzy tygodnie miejsca juz nie będzie?
  6. Czyli znaki czasu Wam sprzyjaly. Strasznie się ciesze, ze sie odnalazla cala i zdrowa. Taka malizna.
  7. A nie ma tam żadnych sąsiadów żeby popytać czy w ogóle sie pojawił?
  8. dali mozliwosc zmiany to sie nazwalam na chwile jak nasza chomiczka....
  9. Kochana niunia. Niech odpoczywa. Dziewczyny super akcja. Wspaniale wszystko zorganizowalyscie. Jak dobrze, ze sie udalo wrócić do domku.
  10. to teraz tylko się tulić i całować :)
  11. togusiu byłam Maksiową przez jakiś czas ale sporadyczie zaglądałam...
  12. jakby było wiadomo gdzie on w ogóle został wywieziony???? gdzie i kiedy?
  13. nie jest rozdmuchana; było spotkanie w urzędzie miasta na ten temat; policja ma reagować na każde takie wezwanie;
  14. przecudna wiadomość przytulamy mocno wszystkich
  15. Co u suni?
  16. Też jestem ciekawa.
  17. Boże jaki podobny do mojej suni z awatarka. A czemu trafil do schronu?
  18. ale raz na jakiś czas można o niej napisać przecież
×
×
  • Create New...