Jump to content
Dogomania

Malgoska

Members
  • Posts

    20780
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Malgoska

  1. zrobiłabym badania w kierunku mocznicy od dawna lubi tak na tym betonie leżeć?
  2. idź do weta i zrób podstawowe badania
  3. ropomacicze?
  4. a jakieś fotki?
  5. a gdzie jest Pysia? miała wątek na dogo?
  6. Był chory na coś?
  7. doczekał się chłopczyk
  8. właściciel się znalazł Przed kilkunastoma minutami na ul. Lublańskiej 11 w Krakowie samochód potrącił psa. Pies ma obrożę przeciwpchelną i bandamke. Nie ma identyfikatora z danymi właściciela. Może ktoś rozpoznaje biedaka. Bardzo spokojny i życzliwy. Zabrało go schronisko
  9. nawet nie próbowała ściemniać czy kasa trafi dla zwierząt???? sprzedawała poza bazarkami?
  10. Ależ cudnie :) czekamy na fotki i dalsze relacje
  11. ojej ale się podziało..
  12. jak cudnie ta ślicznota będzie miała swój domek :) a dałoby się panie zwerbować żeby czasem wrzuciły jakąś fotkę? i napisały jak tam Rudasek? wszyscy będziemy za nim tęsknić
  13.     a wiadomo która to? może należałoby to podać do wiadomości ku przestrodze innych psów
  14. piękna; dobrze, że uratowana
  15. piękny ten Rudasek
  16. Czy potrzebna jest karma czy kasa, jesli tak to gdzie wpłacić lub gdzie wyslac.
  17. A rozi nie jest zabezpieczona i w tym tkwi sedno. Nie pozwolono jej zrobić bydla u Bialogonkow to przylazla tutaj, wczesniej probowala opowiedzieć kryminalna historie z udziałem jednej dogomaniaczki na różowym dywanie z alladynem w tle, tez jej nie wyszlo skompromitowala si tylko. Rozi kochana tu zlota nie kupisz wiec daruj sobie. Mozesz co najwyżej kupic ta karmę dla kotów.
  18. Musiałaby byc zlota Kasiu.
  19. zabawa z psem to nie to samo co spacer
  20. A ile razy dziennie ten pies wychodzi na długi spacer?
  21. tanitko doskonale Cię rozumiem; już prawie dwa lata od smierci mojej suni a jakby to było wczoraj dałaś jej cudowną końcówkę życia
  22. czy Niko to Argo? Dawno tu nie wchodziłam i widze nowe Imię...
×
×
  • Create New...