Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Cóż za gracja :) https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10959766_914299185270113_2648119331010310118_n.jpg?oh=6bd10880b32d8c0d12bb6072fb7eef4f&oe=554D2A11
  2. Zaglądam jak gdyby nigdy nic do bezdomniaka, a to już przecież DOMNIAK :D Gratulacje!!! Po cichu liczę na zmianę szmacianego (niebezpiecznego) kagańca na fizjologiczny, skoro i tak musi jakiś mieć :)
  3. Oponka należy się w innym miejscu :lol: Nie gryzie jej? Jeszcze nie widziałem psa, który by wytrzymał w niej dłużej niż pół dnia ;)
  4. Dobrze, że nie napisałaś "pantofelek" ;)
  5. Co tu wchodzę to Bugi wygląda coraz młodziej :) Nie żartuję. Teraz wygląda jak kilkulatek..żeby jeszcze nie ta siwa broda...
  6. Niestety nie. Brak wiadomości to też wiadomość bo jak ktoś jest zajęty psem to nie ma czasu na udzielanie wywiadów :D Odezwę się do DS na maila...
  7. Podpisuję się pod tym obiema rękami :) Na początku tygodnia wezmę się za zaproszenia bo koniec tygodnia mam zabiegany......jak na weekend przystało
  8. To chyba było pozowane, że tak profilem stanęły ;) A u jakiegoś naprawnika byłaś? :D Czy teraz kolej na zakup aparatu ;) I ja przyłączam się do podziękowań :) Zamiast rzucać to sobie zdjęcia robisz ;) Nic dziwnego, że znalazł :) Gratulacje! Pora na Olena :D
  9. No to wklejam:) Część fotek była zrobiona po to by pokazać ich sylwetki.
  10. No to wklejam:) Część fotek była zrobiona po to by pokazać ich sylwetki.
  11. Myślałem, ż jesteś jakoś bezpośrednio w to zaangażowana. Nawet nie znam nikogo z tamtych stron. Być może się zgubiła lub uciekła z domu, hotelu, schroniska. Liczę, że tak czy inaczej, ale historia dobrze się skończy. Nie wiem jak w innych miejscach, ale u nas kradną tylko rasowce.
  12. Zawsze to taki rarytas. Smak dziczyzny ;) ............. :( W końcu w niedzielę obejrzałem ten film, o którym mówiła Gusiaczek - "Niebo istnieje...naprawdę". Myślałem, że będzie coś więcej o zwierzętach... Ogólnie jednak film fajnie się ogląda :) W pierwszej chwili przeraziło mnie to czarno-białe zdjęcie :( Na szczęście wszystko OK :) Zdjęcie takie artystyczne :) Czyli jednak chyba jest trochę młodsza. A jak u niej ze wzrokiem? Ares widzi w sumie bez zastrzeżeń. Słuch ma jedynie gorszy bo trzeba głośniej mówić by usłyszał, ale gwizdanie , nawet ciche, słyszy :)
  13. Martika, chyba zapomniałem Ci podziękować za noszenie banerka Olena więc teraz dziękuję :)
  14. Jak fajnie, że jesteście :) Dobrze, że wkleiłaś. Może ktoś ja pozna. Bardzo jej szkoda :( Chciałoby się pomóc wszystkim :( Będzie miała wątek na dogo?
  15. Azor w dalszym ciągu na diecie, ale przynajmniej pojawiły się widoczne efekty. Na dniach będzie zważony.
  16. Dorze kończy się cieczka. Oboje z Dragonem tęsknią za sobą. Mieszkają teraz w dwóch boksach obok siebie i widać, że nasłuchują się wzajemnie. Niedługo znowu będą razem :)
  17. Sara mimo swojego zaczepnego charakteru, lubi szczeniaki. Nie wykazuje względem nich żadnej agresji. Jednak widują się tylko przez siatkę.
  18. Zasługa Jasia :) Jaś pomimo dwóch zmian boksów w ostatnim czasie, ciągle bez problemu, przed podaniem miski, siada przed człowiekiem na ziemi, a nie leci po to na legowisko jak to było kiedyś. To, że wskakuje na ludzi z radości to już chyba pisałem :) Niestety tylko inne psy mu za bardzo nie leżą, zwłaszcza idąc korytarzem i mijając boksy.
  19. Bardzo mądrze powiedziane :) Sidnej ze swoją współlokatorką Lalą, mimo dwóch posłań śpią zawsze na jednym "przytulone" do siebie :) W ogóle bardzo ładnie się dogadują.
  20. Ewa, zachary - dziękujemy, że jesteście :) Ewa - dziękuję, że dodałaś sobie banerek Olena mimo, że i tak masz tłok w podpisie :D
×
×
  • Create New...