Jump to content
Dogomania

Maciek777

Members
  • Posts

    23786
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Maciek777

  1. Czas na dzisiejsze foty z kąpania i za raz po:)
  2. Tak też zrobiłem:) Prawdopodobnie dzisiaj będzie SPA bo pogoda dopisuje, a chcę całą trójkę wykąpać za jednym bałaganem:) I to właśnie ten powód:) I rozumiem bo ja też nie lubię:) Ale tu nie ma za co mi dziękować:) I kupiłem jej karmę Hill's dla seniorów (12 kg) i trochę przysmaków. Co nie znaczy, że nie dostaje żadnych przysmaków jak sobie sama nie kupi:) Dostała też 100 kurzych łapek, ale na paragonie są dwie paczki policzone jako jedna pozycja więc to Pandę kosztowało połowę, czyli 18 zł. To ta aukcja: http://allegro.pl/kurze-lapki-suszone-100-sztuk-super-cena-i6728273062.html A tak przy okazji: próbował ktoś psią czekoladę?:) Rozliczenie: Stan z 22 maja: +1569 zł 05 czerwca: -218,09 zł za zakupy w ZooArt (karma, ciastka, czekolada, kostki), Rossmann (puszki) i Tubifex [przez Allegro] (kurze łapki) Stan na chwilę obecną: +1350,91 zł czyli 1351 zł
  3. Wpadam żeby powiedzieć, że wszystko OK:) Panda nie przepada za upałami, ale jakoś tragedii nie ma. W co bardziej duszne wieczory trochę podyszy przed snem, ale nie w nocy, a przynajmniej nigdy nie słyszałem bo to robiła. Dnie (z ładną pogodą) spędza w kojcu (a właściwie pół dnia poza kojcem gdy jestem w domu) żeby nie kisiła się w domu w taką ładną pogodę i do tego przynajmniej ma towarzystwo bo kocie towarzystwo może nie być wystarczające;) Najwidoczniej musia ją zawiewać ostatnimi czasy i stąd te łzy, które np na zdjęciach widać. Już myślałem, że odrastają jej te narośle na powiekach, ale sprawdziłem i niczego nie widać. Nawet miejsc gdzie były te usunięte. Powoli kończy się karma więc kupię w ciągu tygodnia. Mam pozwolenie Danusidanusi na swobodny wybór więc tak też zrobię:) Kupię coś podobnego jak dotychczas. Jakoś mam wrażenie, że szybko ten worek zszedł. A może tylko czas mi tak przeleciał... No i wreszcie musi nadejść ta chwila odrobiny sterroryzowania Pandy, a mianowicie jej kąpieli;) Nie prędzej jak w weekend i musi być upalny dzień.
  4. Miałem nadrobić zaległości, a je odkładałem bo nie miałem czasu, a one rosną w tak szybkim tempie, że chyba nigdy bym tego nie doczytał więc je nadrobiłem (mniej więcej) i teraz muszę już być na bieżąco:) Popodziwiałem fotki i przemyślenia oraz oczywiście cieszę się, że wyniki badań wyszły OK:)
  5. Również życzę dużo sił dla Norka. Fotki jak zwykle świetne:)
  6. Kiedy na szybko przejrzałem te zdjęcia bez czytania to myślałem, że to jeden i ten sam pies:P Dobrze, że ich losy się tak potoczyły i jedna trafiła lepiej od drugiej:) Florcia jakby była ruda to istny lis;) Cieszę się, że Zulci zdrowie dopisuje i zaakceptował swoją przyrodnią siostrę:) Pozdrowienia:)
  7. Na to się zanosi, ale tak podejrzewałem godząc się na ich "przejęcie":) Dziękuję i juz lecę przekazać:) Będzie kwociątko jak przejdzie na dietę kawiorowo-truflową;)
  8. Cała Panda:) Dzisiaj doszła wielka wpłata, za którą bardzo dziękuję:) Rozliczenie: Stan z 21 kwietnia: +759 zł 22 maja: +810 zł jako wpłata od Danusiadanusia Stan na chwilę obecną: +1569 zł
  9. Miało być tak pięknie:( Myślałem, że Paputek dłużej nacieszy się nowym życiem:( Choć ważniejsza od ilości dni jest ich jakość...
  10. Dziękujemy za super foty:) Nawet w butach:D Ale jest mu dobrze:) Teraz sprawdziłem i jego wątek był założony ponad dwa lata temu, a Olen wygląda młodziej niż wtedy! Wiem, że się powtarzam:)
  11. Oczywiście nie ma za co:) To może też spodoba Ci porcja dzisiejszych fotek:) Dzisiaj na spacerze po lesie znalazłem kleszcza między oczami Pandy. Na szczęście tylko sobie spacerował więc na pewno nie miał złych zamiarów ;) Ogólnie u Pandy wszystko OK. Czasem chciałbym coś napisać by jakieś wieści były na bieżąco, ale często nie ma o czym pisać bo w sumie nic się nie dzieje. Jednak mam ustawione powiadomienia na maila w razie napisania przez kogoś posta więc nie jest to tak, że jak mnie tu nie ma to nie interesuje mnie co tu się dzieje. A teraz te dzisiejsze fotki. Byłyby częściej (zwłaszcza z domu), ale, jak widzicie, Panda za nimi nie przepada i szczerze mówiąc nie jest to jakoś fajne robić takie poważne zdjęcia, a później je tu pokazywać bo przecież Panda zdaje się na nich krzyczeć "jak bardzo mi tu źle!!!" :) :/
  12. Również gratuluję okrągłej rocznicy:) Niech żyje w dobrym zdrowiu jak najdłużej! Osłabienie może wynikać z pogody jaką przez ostatnie tygodnie mamy, a co najmniej na pewno ona nie pomaga w samopoczuciu. Co do częstotliwości pisania i utraty Brązia to w pełni Cię rozumiem:(
  13. Dziękuję za zaproszenie, ale nie mam jak pomóc:(
  14. Dziękuję wszystkim z życzenia:)
  15. Zakładasz pół obroży na pół szyi psa przez co pchły mają dylemat czy wskoczyć czy nie:)
  16. Spokój już do końca sezonu:) Już zdecydowałem i kupiłem obrożę. Wczoraj przyjechała. W skali całego sezonu, cenowo wyjdzie podobnie jak krople, a przy tym jest chyba mniej trucia psa (mam nadzieję) kroplami na skórę. Tak jak pisałem - koszt obroży dzielę na pół z moim Alfredem bo Panda będzie nosiła tylko pół obroży. Rozliczenie: Stan z 30 marca: +799,29 zł 20 kwietnia: -40,29 zł za pół obroży Foresto Stan na chwilę obecną: +759 zł
  17. To decyzja czy opinia?:)
  18. Poproszę o decyzję bo chciałbym coś w miarę szybko zamówić. Jeśli ja mam organizować zabezpieczenie przed pchłami i kleszczami to są dwie opcje do wyboru. Albo krople Fiprex, których jedna ampułka wystarczy Pandzie na 2 miesiące (po pół na miesiąc) http://zooart.com.pl/product-pol-4762-VET-AGRO-FIPREX-75-L-4ML.html Albo obroża Bayer Foresto, która zapewnia ochronę na 7-8 miesięcy i można ją przeciąć na pół by Panda podzieliła się z moim Alfredem więc wtedy cena też idzie do podziału na pół. http://zooart.com.pl/product-pol-8134-BAYER-Foresto-Obroza-dla-psow-powyzej-8kg.html No więc słucham co mam zrobić:) Jestem też otwarty na inne propozycje. Tylko, że chciałbym już coś zamówić do czwartku rana by mieć to jeszcze przed weekendem.
  19. Zdrowych i pogodnych Świąt życzę:) Na Wielkanoc nie może obyć się bez zajączka to mam prawie zająca - Rogera sprzed roku, kiedy jeszcze był młodzieńcem, mogłoby się zdawać, a kończył 10 lat:) https://youtu.be/70XNBNG4DGE I żeby nie było wyróżniania - Inabę też z lata, kiedy jeszcze była małym samcem:) https://youtu.be/vN4jAd5Wk0w
  20. Życzę wszystkiego dobrego na Święta:)
×
×
  • Create New...